Honda NM4 Vultus (2016)

Vlastník ivan666
Vloženo 29.2.2024
Aktualizováno 26.3.2024

Vultus je jako značkové lodičky. Předražený, nepraktický, nepohodlný. Ale každý ho obdivuje a každý ho chce. ???

První dojmy - Motorka je skvěle ovladatelná a do ruky hned padne. Nízký posez vyhovuje i malé postavě. Automat bych neměnil. Člověk si rychle zvykne. Chybí mi kardan, byl jsem na něj zvyklý. Těchto motorek je velmi málo a každý se za ní otočí. Vzhled je věc názoru. Někdo jásá, někdo kroutí hlavou, ale nikdo ji nepřehlédne.

Motorku bych doporučil pro - Motorku můžu doporučit každému. Velmi nízký posez vyhovuje malé postavě, ale dobře padne i mě (182cm). Mimo terénu jezdí perfektně všude.

Na motorku téměř neexistují žádné doplňky, protože je jich na světě opravdu málo. Na cestování chybí úložné prostory. Prostě vzít kartáček a kreditku. Tvrdý posez jsem vyřešil podložkou. Motor, brzdy, podvozek = prostě Honda. Mám rád věci, které nepotkávám na každém kroku. Motorka si zahrála v Batmanovi. Samozřejmě hodně upravená. Jediné, co bych vytkl motorce, je nádrž. Podle tankování tvoří rezerva skoro 1/2 nádrže. Jednou to chci vyzkoušet.

abcam4
abcam4 napsal 18.03.24 v 20:07 10b.

Super, taky jsem o ní přemýšlel.

callowsick
callowsick napsal 07.03.24 v 19:25 10b.

Tohle bude jednou ceněná motorka

LesaPáán
LesaPáán napsal 05.03.24 v 08:49 10b.

Za mě pěkná motorka. Je to něco jak první multistrada, buď to miluješ, nebo nenávidíš. Nejsem si jist, ale je tam použit stejný motor jako v NC750 že ? Za mě 10/10 :)

MaraSeby
MaraSeby napsal 02.03.24 v 20:13 10b.

hustý, vidím to poprvé

Kali88
Kali88 napsal 02.03.24 v 12:40 10b.

Mazec