Sur-Ron Light Bee X (2021)

Vlastník ILA
Vloženo 27.2.2024
Aktualizováno 3.3.2024

Terénní motorka v rouše cyklistickém

Motorka koupena od Palomoto (Hustopeče)

První dojmy - Ty volééé!!! Ono to jedééé!!!

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny tiché terénní zákeřňáky nebo uvědomělé ochránce lesního šumu

Doplňky na motorce - Rozpěra stupaček
Lepší stupačky
Ochrana tlumiče (originální)
Rozeta 52 zubu s novým řetězem
Lepší řídítka ProTaper
Brašnička na doklady/telefon

Toto je netechnický popis ideální 1/2 motorky.
Motorka byla pořízena z větší části díky partnerovi, který po ní pokukoval už dlouho - já, přiznám se, nemám nějaký moc kladný vztah k elektrickým vozítkům všeho druhu. Nicméně jednou jsme se na místní MX trati potkali s klukem na Surronu a dával to tam jako my na terénním pitbiku (YCF Bigy 150 MX). No a když toho svého prodával náš kamarád, hned jsme ho koupili.
Je pravda, že jsem díky němu poupravila názor na kategorii terénních motorek na baterku, protože se s tím fakt dá vyjet z domu za humna do lesa mezi sousedy, pejskaře, výletníky, houbaře, umravňovače... a pod. a oni vás nechají žít. Což se nedalo říct o naprosto totožné skupině občanů, když jsme jeli ve dvou a vzali s sebou i pita.
Pro mě byl "Surda" vstupenkou do terénu, vyjede "pod plynem" tam, kde byste s vlastním pohonem nejspíš umřeli nebo s motorem spojkovali (jako) o život, takže se můžete soustředit jen na jízdu a trénovat techniku v terénu. Zvládne projet každou enduro a MX trať, díky jeho hmotnosti je ideální na utažené úzké trailové lesní cestičky, kde mě to bavilo nejvíc. Surron zvládl i rychle, ale úplně špatně projetou roletu, aniž by vám nakopal zadek, nestalo se mi, že bych se svou hmotností šla někde na dorazy. Jeho nejlepší vlastností je, že zvyšuje sebevědomí, protože když jsem stála před nějakou osobní výzvou (strmý výjezd s ostrou špicí nahoře a prudký sjezd), prvně jsem to dala na Surronu, pak na pitovi a teď móóóžná na nějaké dospělé motorce. Možná... Ale díky kombinaci Surron a pitbike jsme ochutnali svět mimo silnice, který nám zachutnal a tak přecházíme na endura na značkách. A protože se moje drahá polovička a současně vlastník té druhé ideální 1/2 motorky nemá k vložení Surrona do svého profilu, tak si ho sem dávám já

e-Kája
e-Kája napsal 28.03.24 v 20:56 10b.

Je moc fajn, že tě kromě silničních motorek baví i endura a že sis vyzkoušela i tuhle na první pohled nenápadnou elektromotorku

Drakosaurus
Drakosaurus napsal 05.03.24 v 10:08 10b.

Pěkně napsáno , užívej zábavu

Ivos
Ivos napsal 27.02.24 v 22:17 10b.