BMW C 400X (2020)

Vlastník conny17
Vloženo 30.1.2024
Aktualizováno 30.1.2024

Protože stáří neutečeš, musel jsem přejít do jiné kategorie - scooter. Fakt už jsem při nasedání měl docela nepříjemné problémy.

První dojmy - Skútr BMW C400X patří mezi špičku kategorii skútrů. Navíc původní majitel si ho ještě "vytunil" (laděný výfuk remus, vyšší ochranné plexisklo, naladěný variátor, ochranný padací rám se světly, originál kufr BMW atd.). Jsem z něj nadšený!

Motorku bych doporučil pro - Ježdění na výlety (i na delší, protože cestovní rychlost 100-120 km/hod. naprosto bez problému a díky štítku za větrem) ale i velice obratná ve městě, navíc na semaforech budete i díky naladěnému variátoru vždy první!

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti i sedlo samozřejmostí

Stroj jsem si vybral z důvodu svého věku. Bezproblémové nasedání a sesedání, i když je těžky (204 kg) tak bych všechny funkce hodnotil na "1***", brzdy, podvozek, motor (pozor! uhání v klidu 150 km/hod.) Úložný prostor i díky kufru naprosto dostačující, pod sedlo se dá uložit přilba), užasný je i skvěle čitelný TFT displey jako v autě, bluetooth, USB nabíječka na mobil. Pochopitelně se nejlépe cítí na silnici, kde sedí jak přibitý - prostě VELKÁ RADOST

janpoko
janpoko napsal 09.04.24 v 16:35 10b.

Ať ti to dobře jezdí! Zdravím z Jesenice. :)

kaw.38
kaw.38 napsal 31.01.24 v 09:17 10b.

Pěkný stroj