Ducati Monster 620 (2003)

Vlastník Jáchym27
Vloženo 18.1.2024
Aktualizováno 18.1.2024

Ducati monster černo červený jako vyjel z výroby je téměř bez úprav ale ve výborném stavu.

Suzuki GS 500E: Nebyl jsem spokojený s posezem
Suzuki GSF 600S Bandit: Vzhledem k průběhu výkonu málo sportovní podvozek/je spíše cestovní
BMW F 750 GS: důvod neuveden

První dojmy - Když jsem na ní poprvé sedl tak mě překvapilo jak málo se dají vytočit řidítka což je znát ale jenom při parkování. Co se týče jízdních vlastností tak je potřeba si hodně zvyknout na předimenzované brzdy ale jinak se chová tak jak má nikdy jsem neměl problém s průběhem výkonu nebo s nějakou těžkostí při manévrování. Co se týče spotřeby tak je možné se dostat asi na 4l ale já jezdím se spotřebou 7-8l

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji spíše pro menší motorkáře nebo pro ženy které nemají sílu zvedat větší motorku.

Doplňky na motorce - Menší zrcátka

Ducati jsem si vybral protože jsem milovník zvuku a agresivního průběhu výkonu v kombinaci s výborným podvozkem úplně skvělá motorka spíše do začátků. S výkonem 60 koní mě ten výkon omrzel celkem rychle ale je to až až na bezpečné předjíždění.
Rozhodně to není motorka na rozmlácené vesnické cesty tam to není vůbec pohodlné a není ani na vysoké rychlosti vzhledem k tomu že to je naháč. Pro mě osobně je komfortní rychlost na cestování tak 150km/h. Nejdelší trasa co jsem s ní jel bylo asi 180 km a to jsem většinu času jel po dálnici cca 180km/h a nemůžu říct že by to bylo utrpení ale není na to navržená.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 22.01.24 v 10:59 10b.

Bubáček.

PSanec
PSanec napsal 18.01.24 v 20:37 10b.

Pěknej naháč od Ducati. Jen super km.