Honda GL1800 GoldWing (2023)

Vlastník Wurst
Vloženo 15.1.2024
Aktualizováno 13.3.2024

Vloženo: 23.03.2024, Uskutečněno: 23.03.2024, Stav tachometru: 3740 km, Zhlédnuto: 247x

I přes dnešní nepřízeň počasí jsem konečně vyvezl také svou přítelkyni Lucii a dali jsme si zhruba stokilometrové kolečko v nedalekém okolí Stříbra. Pro Lucku to byla její premiéra na motorce, nikdy před tím nejela. Musím jí tímto pochválit, protože v mé motobundě, pouze v džínách a mých letních rukavicích to dala na jedničku a dokonce si to prý i užila, což má tedy jediné štěstí, protože pokud by mi nebyla ochotná dělat v sezóně "batůžek", moc by mě doma neviděla! Pohodlí Goldieho včetně vyhřívaného sedla spolujezdce sehrálo určitě také svou roli a tento křest tedy dopadl na jedničku. Samozřejmě nesmělo chybět alespoň pár obrázků z této mimořádné události, k čemuž jsme si vybrali velice fotogenické náměstíčko v malebném Úterý. Níže pár obrázků...

ndravec (20) napsal 25.03.2024 v 09:09

No pěkné fotky, jen ta obloha je pěkně černá. To bych měl strach, že to někde chytnu. Ty kameny na náměstí to je také výzva !
Jinak premiéru s manželkou, která trovněž v životě na tom neseděla a nejela jsme měli rovněž, ale už předloni na fazeru. Poprvé okolo komína, 50 km a 50 km/h celou cestu. Na podruhé už to bylo 100 km a 120 km / h. Jela holka též jen v džínách, svojí bundě do práce a v zimních rukavicích. Dala to a chce jet příště zase. Jsou dobrý, ty naše holky .

elvis78 (133) napsal 24.03.2024 v 15:10

ty brďo, paráda. To Úterý je nádherné

S-fogy (8) napsal 23.03.2024 v 21:27

Pěkné! Dnes jen 14 km pro pomlázku a málem jsem zmokl ! Do Úterý se chystám také, je tam plzeňská čára - linie řopíkú a i náves stojí za zastavení. Zdravím a kolama dolů! 4

S-fogy (8) napsal 23.03.2024 v 21:18

• Morava

Rok se s rokem sešel a já se díky tomu opět scházím o víkendu 19. - 21.4. s partou mých přátel v Dolních Dunajovicích, kam každoročně jezdíme do penzionu zdejšího vinařství Holacký. V pátek vzhledem k počasí volím přesun

Vloženo: 22.04.2024
    Uskutečněno: 21.04.2024
  • CityMoto CAMP 2024 II.

Druhá část fotogalerie z nedělního návratu ze CityMoto CAMPu podél vojenského újezdu Hradiště v Doupovských horách. ;-) (y)

Typ: Reportáž
    Vloženo: 16.04.2024
    Uskutečněno: 14.04.2024
  • CityMoto CAMP 2024 I.

O víkendu 12. - 14. dubna se konal druhý ročník MotoCity Campu, který tentokrát hostil areál krásného hotelu U Sládka v Chodové Plané. Parťáka a spolubydlícího mi opět dělal můj nerozlučný kamarád Jirka Wágner. Tak jako

Typ: Reportáž
    Vloženo: 16.04.2024