Harley Davidson XL 883R (2002)

Vlastník Haryk1990
Vloženo 1.1.2024
Aktualizováno 2.1.2024

Můj první Harley v životě který se mnou je všude a zatím mě nikde nenechal, takže splněný sen v mladém věku a první motocykl. Co člověk to názor bude jiný, nejde o rychlost ale o pocit srdce řídit tůhle motorku. Jednoduchý poctivý Sportster 883R 2002 EVO

První dojmy - Velká nadšenost, velké emoce, bylo to překvapení a každou jízdu si užívám.

Motorku bych doporučil pro - Někomu kdo miluje poctivé EVO

Doplňky na motorce - Žádné, ale přemýšlím časem o přepákování a možná jiné řidítka pro maximální pohodlý pro 180cm jezdce, motorku prodávat rozhodně nebudu.

Jednoduchý EVO motor 883, 2002 krásný design bez úprav. Jízda super, pro začátek na vyježdění pro jednoho stačí, nízká spotřeba malá údržba, 2 kotoučové brzdy v předu takže brzdí skvěle, pohon je řemen takže bez údržby, karbec a chrochtající lehký zvuk který se dá šroubovákem ladit. Motorku vlastním 2 rokem, jezdím sám kde se dá, město dálnice občas sem jel i menším terénem, a mám najeto 32000km za 2 sezóny, no jezdím i když je zima a není sníh, blázen pro někoho, ale když to člověk miluje. 20000km sem najel už od doby co mám motorku, přebíral sem to s 12000km. Spolujezdec, zatím sem nikoho nevezl, tak snad se někdy dočkám:) I když chápu že někdo řekne slabá motorka která nejede, jede hezky, je to jen závist lidí který to nevyzkoušeli, každému sedne něco jiného. Harley není o rychlosti ale o pocitu, na rychlost a na velké vzdálenosti si mohu pořídit cestovní motorku, ale ruku na srdce, ne každý jezdí 1000km deně. Snad motorka vydrží bez nějaké velké údržby kolem 100000km ale než to najedu tak to potrvá. Určitě to pohodlí na vzdálenost v kuse 500-1000km nebude asi úplně nic moc, ale lepší si někde zastavit na benzince na kafe a kochat se:) není kam spěchat, a lidé se kolem taky rádi podívají. Už sem vyzkoušel i jiného Haryka, projel jsem se na Dyna Street Bob 114 pěkný zátah ale pro mě samá elektronika a na nové motorky moc nejsem. Hezký posez a slušná jízda byla na Softail Heritage myslím že obsah kolem 1500 je dobré si vyzkoušet víc motorek aby člověk mohl posoudit co by mu sedlo. Určitě bych za pár let chtěl vlastnit ještě jednoho Haryka, buď Springer Softail Heritage 1990, starší Dyna street bob, a v poslední řadě 1942 WLA Bobber Flathead, ale to je v řádkách x let a velké práce se k tomu dopracovat, někdo je sběratel aut někdo motorek. Všem motorkářům přeji šťastný kilometry v novém roce a kolama dolů.:)

vojtechposmourny
vojtechposmourny napsal 03.01.24 v 18:04 10b.

Krásná motorka.

PSanec
PSanec napsal 02.01.24 v 12:59 10b.

Pěknej Haryk, ještě poctivý motocykl. Výborná volba, vítej v klubu HD. Jen super km v roce 2024.

puffybodie
puffybodie napsal 02.01.24 v 12:30 10b.

Sportster je stejne asi to nej z jejich produkce. A od doby co byl predstaven to lidi pouzivali uplne na vsechno na co jsou dneska svoje vlastni kategorie.

A i cinani skrze SWM to od pristiho roku budou prodavat Jen teda blbecci v CR klasicky to vypada, ze tu budou prodavat verzi s retezem misto s remenem tak jak byla i predstavena.