Harley Davidson XL 883R (2006)

Vlastník Sportster.Fever
Vloženo 20.2.2012
Aktualizováno 20.2.2012

Koupil jsem ji 11.09.2011 a konečně si splnil sen. Když jsem ji poprvé viděl naživo, bylo jasno! Nechtěl jsem sériovku, protože by na ní bylo moc práce a teď chci hlavně jezdit, když jsem tak dlouho čekal!

H-D Sportster R lehce upraven ve stylu Dragster!
Širší brýle NOS podkoplé o 5´, zapláštění vidlic Petr Hochmuth, světlo Crime Scene grill plate , řidítka , gripy + zrcátka Louis, pancéřované hadice, tacho na boku, výbrus na 12-ku s písty Wiseco 9,5:1 , air kit Arlen Ness big sucker s filtrem K&N, modul zapalování Screamin Eagle RPM 7000 Street Legal, DynoJet Thunderslide, úprava el. vedení, laufy BUB Rinehart racing 2 - 1, klín, sedlo Danny Grey, tlumiče Progressive Suspension 11´, držák RZ + zadní retro světlo na boku, zkrácený zadní blatník, a další menší úpravičky citlivě provedené původním majitelem. Díky Vláďo!

Za září a říjen jsem najel 1.650km v teplotách okolo 10°C, takže už se těšim na jaro. Při první vyjíždce mi nejdříve upadl držák RZ I s brzdovym světlem a po chvíli I tachometr uchycený na boku motoru asi neustáli ty vibrace jak na kyvce tak na motoru, ale vše výborně opravili hoši z HS Choppers. Myslim, že jsem poznal jak se cítí jezdci na hardtailech na našich silnicích, protože zadní krátký tlumiče Progressive Suspension odvádí hodně podobnou práci, ale měnit je nebudu, vypadaj skvěle! Trošku jsem měl obavy o sousedy(ky) jak se vypořádaj se zvukem linoucím se z koncovky Rinehart racing, ale je to úplně v poho, protože ten zvuk je nádhernej a nijak agresivní. Zatim uvažuju jen o výměně předního světla, tohle od Crime Scene sice vypadá výborně, ale svítí uplně na h…, teda na prd! Jsem moc spokojenej a těšim se na spousty kilometrů na tomhle úžasnym Harleyi! Vždycky když na ni sednu nebo ji jen vidim, vim že jsem udělal nejlepší investici v životě

Je to jako s ženskejma, I když už máte jednu doma, pořád čumíte po ostatních

Respekt všem kdo maj koule na to v dnešní době vyrazit na dvou kolech do tý jungle co se děje na silnicích!

DOCTOR666
DOCTOR666 napsal 11.08.18 v 16:19 10b.

mooc pěknej

Czort
Czort napsal 01.07.18 v 13:42

Czort
Czort napsal 07.01.18 v 10:59 10b.

zain1
zain1 napsal 11.02.16 v 16:14 10b.

Moc krasna mašina!

RoSaHaryBob
RoSaHaryBob napsal 22.11.15 v 15:12 10b.

To je sen