Vespa GTS Super 300 (2021)

Vlastník Copy
Vloženo 19.12.2023
Aktualizováno 19.12.2023

Nová Vespa GTS 300 Racing Sixties

První dojmy - Byl jsem si jí několikrát vyzkoušet až jsem nakonec podlehl a koupil novou, bylo to jako přesedlat z kola na fichtla, byl jsem ohromen jak se to chová jak velká motorka, nikam to netáhne a krásně drží stopu ne jako ta moje stará ET4.

Před koupí nové Vespy jsem se rozhodl že prodám ET4 ale taky ZX-9R NINJA, řekl jsem že už bylo dost riskování a závodění, to jsem ale netušil že ona Vespa je ještě daleko nebezpečnější a to tím že to dokáže jet i 140 KM/H a to je obrovská rychlost když na sobě máte jen tričko, kraťasy a otevřenou helmu a jedete se koupat k řece. no je pravda že mi trvalo než jsem se naučil jezdit na půl plynu, protože ta 300ka strašně vybízí a chce jezdi rychle a i ten příplatkové laďák od Akrapoviče tomu dost pomáhá, na tak malá kola to brzdí jako když se hodí kotva, Měl by si to zkusit každý, protože je plno lidí co to odsoudí kvůli vzhledu a nebo jen proto že je to Vespa.

puffybodie
puffybodie napsal 17.04.24 v 17:57 10b.

Jen je nech ty co nevi o cem to je. Treba na to jednou prijde. Nutit se k tomu neda. Cloveku se musi rozsvitit

Jinak takhle ti to jede, protoze mas starsi model. Ten novejsi je omezeny v prevodech a jede max 120, ale da se to upravit. Plus ten novejsi model ma jeste lepsi podvozek a clovek opravdu nechape jak se jim to povedlo z toho dostat.

MaloPes
MaloPes napsal 26.12.23 v 13:49 10b.

R60 je krasna!!! Měl jsem ji a myslím na ni stále!!!

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 26.12.23 v 12:31 10b.

Vespa je myslím itasky vosa. Tak se nedivím, že může dát i žihadlo. Ale ta 140-tka mě dostala.

Pes69
Pes69 napsal 22.12.23 v 22:05 10b.

My kteří máme, tak víme. K velké mašině se pak vrací těžko ..

DeaDDream
DeaDDream napsal 21.12.23 v 19:39 10b.

na rovinu,na skutri som spadol viacej krat ako na normalnej motorke,tak ono to bezpečnejšie nebude vespa pekna ,tie som nad tym rozmyslal,ale chalani z okolia maju normalne stroje a s tymto by som zavadzal ,uzivaj