Cagiva Mito 125 SP (2002)

Vlastník maha
Vloženo 6.12.2023
Aktualizováno 7.12.2023

Cagiva Mito 125 Sportproduction-Moje největší srdcovka

První dojmy - V roce 2004 jsem jako sedmiletý prcek jel poprvé mrknout na závod 300 zatáček Gustava Havla a hned mi bylo jasné,co jednou chci dělat :)

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo chce za "málo" peněz hodně muziky :)

Doplňky na motorce - Vše legální :D

Můj první závodní stroj jsem si koupil v 15letech.Bylo to také Mito..jen rok 93..Na závodní dráhu jsem se ale dopracoval až na této oranžové krásce. První osahání bylo na letištích,kde jsme se k sobě postupně našli cestu. První "ostřejší" svezení bylo na autodromu ve Vysokém mýtě...Zatáčky na Mitovce jsou díky jejímu podvozku procházka růžovým sadem...jediný problém byl, je a bude jezdec :D První náš závod v MČR proběhl na přírodním okruhu v Dymokurech. Víkend byl hodně hektický..Neměli jsme žádné zkušenosti ohledně toho jak to funguje v depu,jak připravit stroj na závod a jezdec neměl moc páru jak se chovat mezi zkušenými piloty :D Naštěstí mi v pátek hrozně pomohla moje skvělá žena,moje rodiče a v neposlední řadě můj kamarád se kterým jsem se na těchto závodech seznámil a se kterým to "táhneme" dodnes.Moc si ho vážim a už kvůli tomu jsem velice rád za to že jsem si před tímto víkendem nakonec vyškrabal ho*na z trenek a do Dymokur dojel :D V závoddě jsem skončil okolo 20 místa z 35 přihlášených..O ostatních závodech se rozepisovat tolik nebudu..nikoho by to nebavilo :D S Mitovkou jsme jeli ještě jednou Dymokury a 2x cenu Brna.. A v roce 2022 jsem si splnil svůj dětský sen a startoval na 300 zatáčkách Gustava Havla..Jak mi kolega pod jeden mých strojů psal že člověk je tvor nenažraný, tak je to pravda...Sen jsem si splnil a nikdo mi to nevezme..ale..ted je sen tam jednou zajed fakt pěkný výsledek :) Jestli na to moje ruce mají nevím ale snít o tom budu vždy a ještě se o to párkrát pokusím...Na závěr jen to že Mito má u nás doma jako jediná jisté místo :D I kdybych měl se závoděním nadobro skončit...I kdybych musel ostatní stroje prodat..Mito vždy zůstane doma..Díky ní jsem si splnil sen a jen při pohledu na ní mám před očima zážitky které mi dala.
Ámen

Jounas
Jounas napsal 10.12.23 v 21:06 10b.

Bomba, také sme ji měli. Krásné vzpomínky.

Normik
Normik napsal 09.12.23 v 19:22 10b.

Zdravím srdcaře a jeho mašinu !

maha
maha napsal 09.12.23 v 08:29

Ahoj,
No tak to je paráda. Jaký si jezdil převod na těch dragsterech?? ? Jestli si to pamatuješ :) moc díky za přání... Taky teď dělám vše pro to aby doma byla jedna na značkách ?

CipísZ
CipísZ napsal 09.12.23 v 05:41

Hodně štěstí a úspěchů

CipísZ
CipísZ napsal 09.12.23 v 05:41 10b.

Hodně štěstí a úspěchů