Honda PCX 125 (2023)

Vlastník Mira-KT
Vloženo 17.11.2023
Aktualizováno 17.11.2023

Hledal jsem něco lehkého, dobře ovladatelného pro moji manželku z čeho by neměla strach a nemusela se jen nechat vozit, když má doma manžela a dceru co motorkami žijí. Manželce se mnou doporučované PCX nikdy nelíbilo, než uviděla nový model na výstavě v P

Motorka koupena od FIRMA:CITY MOTO (Plzeň 3-Jižní Předměstí - 85.000 Kč

Honda SH 125: Menší úložný prostor, nelze natáhnout nohy, otáčí se plexi s přístrojovou aj.

První dojmy - Absolutně dokonalá a nenáročná motorka vzhledem k ceně čemuž odpovídají i prodeje. Velice lehká, dobře ovladatelná, velký úložný prostor, výborná ochrana proti větru, prostor pro nohy, velké sedlo, výborné led osvětlení, úsporný provoz kolem 2l, levná údržba, hezky čitelný displej a jiné. Sám sedlám BMW K 1600 GTL a vlastnil jsem i velké maxiskutry, proto mám srovnání, kdy musím s ohledem na třídu a cenu stroje dát 10 z 10.

Motorku bych doporučil pro - Dělník vhodný do každé rodiny a to nemusíte být motorkář.

Doplňky na motorce - Originální topcase, turistické plexisklo, deflektor na plexisklo, vyhřívané rukojeti, držák mobilního telefonu, ruční brzda, taštička Wunderlich za plexisklo.

Motorku užíváme napříč rodinou, manželka na výlety, já do práce a pro vše nač není třeba auto, když nesněží. Každopádně bolest každého skutru s malými koli je jeho uskákanost na horších cestách, ale vše je myslím v normě. Brzdy rovněž odpovídají a určitě i přes absenci zadního kotouče dokáží stroj bezpečné zastavit. Rovněž projev slabého jednoválce netrpí na vibrace.