Moto Guzzi V85 TT (2021)

Vlastník MarioV2
Vloženo 11.9.2023
Aktualizováno 22.9.2023

Poslední letošní projížďka v teple, 105 po opravě

Vloženo: 14.10.2023, Uskutečněno: 14.10.2023, Stav tachometru: 12645 km, Zhlédnuto: 169x

Předpověď hlásí na tento víkend radikální změnu počasí. Meteoradar a zvedající se vítr potvrzují. Mám v Písku objednávku, prodejce mlčí a tak se nabízí pěkných 2x90km po silnici 105 a osobní prověření situace... jedu náhodou kolem...

Je tam mezi Sedlčany a Milevskem opravený úsek s novým asfaltem a tak silnice 105 opět stojí za to. Akorát již se musí trochu dávat pozor na listí a spadané větvičky ze stromů. A na jednom místě ve vesnici bylo, patrně po nějaké předchozí nehodě, vysypané sklo na silnici.

Projížďka luxusní, po zahřátí, potřebuji tak půlhodinku než se rozjedu (já, ne mašina), jsem to začal do zatáček pokládat konečně pořádně. Asfalt pěkný, většina silnice přehledná, leč místy úzká. Tak bacha! Jenom ten dnešní vítr v otevřené krajině docela slušně cvičí s mašinou.

Zboží mám. Ale to pro mne ne, ještě pro bývalého majitele. Přesně ta samá záslepka Akrapovič tam ležela mezi nevyřízenými objednávkami na jméno předchozího majitele mé V 85 TT. No pobavil jsem se.

ndravec (20) napsal 14.10.2023 v 15:04

No dobrýá trasa a projížďka s důvidem na posleldní chvíli. Já chtěl taky vyjet. Jedna z variant měla být i tímto směrem, jenže se to počasí tady u nás na Boleslavsku zvrholo dřív než mělo

• První jarní

Kolega mne ukecal na vyjížďku, jestli bych se nepřidal, no, přidal bych se... ani on netušil, že nás nakonec bude tolik. Cílem byla Třeboň, s tím, že část pojede jenom dnešek. Oslovil víc lidí a původní 4 nakonec nabobtn

Vloženo: 29.03.2024
    Uskutečněno: 29.03.2024
  • Alpy 2023

No, nakonec to spíše bylo jižní Rakousko, ale stálo to za to. V 85 TT na Trailmaxech překvapila. Přesun z V7 na ni byl pro mne překvapivě snadný, sžil jsem se rychle. Sestava byla trochu šílená: 2 osmiválcové pětilitrové

Typ: Dovolená
    Vloženo: 11.09.2023
    Uskutečněno: 07.09.2023
  • Zaľúbil sa chlapec

Nákup? To bylo spešné šílenství.Ale mašinu jsem znal, parkovali jsme vedle sebe. Byť jsem třetí majitel, první rok po koupi skočil první majitel po zbrusu nové V100 Mandello a kolega teď potřebuje akutně dodělal plot ve

Typ: Koupě
    Vloženo: 11.09.2023