Yamaha FJ 1100 (1985)

Vlastník Oli88
Vloženo 23.7.2023
Aktualizováno 5.8.2023

Brutální Chopper to se musí nechat ze zmrzliny postavit tohle chtělo dost odvahy.

Suzuki C800 Intruder: důvod neuveden

První dojmy - Motorka mi padla hned do ruky . I přes to jak je hrozně těžká je s ní krásně plynulá jízda. Motorka je můj vysněný chopper. Už nikdy jinou.

Motorku bych doporučil pro - Bláznům

Doplňky na motorce - Vše jinak

Motorka je to brutální... Hned sem se do ní zamiloval. Zvuk brutální 4 válec je jako by se blížila bouře sorum/2023/29/644033_dd3478def041f5267c824269641a9be5.jpg[/img]

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 31.07.23 v 13:41

Když budeš mít čas a bude se ti chtít, podívej se na otvírání silnic Žďár nad Sázavou v deníku moto, mysĺím, že jsem to dal pod pérák. Je tam senzační custom s úžasnou packou na žlutém twinu. Vypadá jako dračí pařát. Mých vtípků si nevšímej, dělám si srandu i ze sebe. Nikdo neunikne.

Oli88
Oli88 napsal 26.07.23 v 15:26

Zdravím všechny. Děkuji moc za komentáře. Pokud jde o jízdní vlastnosti jsou super jen to byl ze začátku nezvyk. Jinak stojan zrovna dělám jelikož starý praskl. Motorka se dal upravuje postupně na styl bobr. Když budete chtít se na něco zeptat stačí napsat. Děkuji vám moc. Motorka je moje ??

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 23.07.23 v 19:34

Koukám, že jsem se ukliknul. Vážně tam není 10b? Tak to sorry. Už jsem vážně starej a slepej.

kain80
kain80 napsal 23.07.23 v 17:54 10b.

PSanec
PSanec napsal 23.07.23 v 14:09 10b.

Brutální čopr,nevím jakou spotřebu koksu stavba vyžádala, ale mne se to libí. Jízda bude asi divoká,ale proč ne. Už bylo dost Afrik,GS ,Dukatek.HD. Konečně stroj,co stojí za povšimnutí.Zajímalo by mne jak se ti na tom jede při výšce 60cm.