BMW C 650 GT (2014)

Vloženo 12.6.2023
Aktualizováno 20.7.2023

Itálie 2023

Vloženo: 12.06.2023, Uskutečněno: 05.06.2023, Zhlédnuto: 47x

Tento měsíc jsem se konečně vydal splnit si svůj sen z mládí tzn vyjet v jedné stopě do zahraničí, vidět to o čem si mnozí z vás vyprávějí. Ubytovali jsme se v městečku Croviana odkud jsme denně vyjížděli za poznáním Ke snu si nyní mohu napsat: SPNĚNO

4.červen 2023. Dnes fajnových 280km, teplotní rozdíly od 5° do 25° ? (Passo Timmelsjoch a Passo Giovo)

5.červen. Dnes s manželkou dalších 200km v neustálém dešti na Passo Croce Domini . Byl to adrenalin který nevyhledávame . Zpět dolů silnička úzká na osobák, obousměrný provoz, žádná svodidla a vedle vás sráz, ostré vracečky. Myslím, že to byla velká škola řízení ve dvou. To není výlet do Pekelných dolů a zpět s prstem v nose

6.červen. Dnes s mým batůžkem pěkných 297km na Passo de Gavia, pak na vysněné Stelvio a odtud směr Livigno, na skok Švýcarsko, pak Aprica a zpět na penzion přes Passo de Tonnale. Fajn jízda, naše jednostopá kobyla Máňa se toho vůbec nebála. Teplotní rozdíly během cesty od 10°C do 28°C podpořené občasným silným deštěm. Po ávratu na apartmán má žena řekla, že nákup nepromoků byl její nejlepší nákup oblečení ...a to je co říci

7. červen byl posledním dnem v Itálii na skútrech, už jen lehčí 230km vyjížďka na vyhlídku Tremalzzo, pak okruh po nádherných okolních jezerech. Za 4 dny najeto 1043km po okolních ,,Passech,, viz předchozí příspěvky. Pro mne s manželkou úplně první velká škola jízdy zručnosti, často v hodně silném dešti. Celkově parádní svezení na BMW C650 GT

OldCrow (8) napsal 13.06.2023 v 15:43

Paráda

ČZAleš (1) napsal 12.06.2023 v 16:15

SUPER!! Já bych chtěl dát letos s manželkou Taury v Rakousku (Grossglockner), také 4 dny (3 noci). Ale bojím se toho počasí, v dešti bych jet nechtěl. Nepromoky mě asi neminou, respektive celé nové oblečení (manželka je již má).
Přeji mnoho dalších příjemných výletů!

1 reakce

Machajda
Machajda 20.06.2023 v 13:37

Nepromoky určitě pohou. Pršelo nám téměř 3dny ze 4 a neměli jsme na sobě ani kapku, pecka, výborná investice která ti jízdu podstatně zpříjemní. Jízda v silném dešti pro mě byla škola ...stejně tak jako jízda po Passech. Jezdím mnoho let, ale doposud spíše jen tak výlety na kávičky apod. Tato dovolená byla sakra jiný level.