Harley Davidson FXSTC Softail Custom (2009)

Vlastník R-2
Vloženo 5.6.2023
Aktualizováno 5.6.2023

HD Softail Custom - americký chopper přímo z továrny

První dojmy - Zkušenosti s HD mám a tak jsem věděl do čeho jdu. Softail jsem volil pro jeho snadnou ovladatelnost, užovka ve předu mi dost pomohla, byl jsem po úraze a potřeboval jsem něco lehkého

Motorku bych doporučil pro - Pro toho, kdo má rád americkou klasiku, klidnou jízdu na pohodu a nic složitého.

Motor 96 + 6 rychlostí, podle mě nejlepší zážitek na HD, ale můžeme se přít, zda EVO nebyl ten správný motor, nebo zda 103, nebo 110 BT jedou lépe. Pro mě 96 byla evoluce, která byla příjemná a to platí do dnes. Ovladatelnost, je parádní, za mě 21 vepředu je príma a nikdy jsem neměl pocit, že je moc ouzká, nebo tak něco. Podvozek OK, je to softail a tak pohodička. Za mě prostě motorka na pohodu a ten správnej chopper pocit. Jo a pro ty "co vědí", tak olej neteče nikde, nic z toho nepadá, klepe se to tak akorát a jestli nechceš jezdit okruhy, nebo cross, tak dojedeš všude.

Teď jí budu prodávat, protože strojů mám více a vždy je čas kdy jít dál.

zzpol
zzpol napsal 08.06.23 v 01:19 10b.

Nádhera, jako nová a naprostý souhlas s tím zážitkem na HD . S překvapením jsem to taky zjistil až když jsem se časem příležitostně svezl na 883, 1200, V-Road, Dyna 96 bez vyvažování, 103 Fat Boy byl už zbytečně rychlý, Elektra Glide Ultra proti větru atd... jaký to bude mít pokračování, jestli to neni tajný ?

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 06.06.23 v 13:53 10b.

Moc hezká.

R-2
R-2 napsal 05.06.23 v 21:22

Ne, nebyl to fór, když jsem po nehodě začínal, nevěděl jsem co ruka zvládne, zkusil jsem Triglajdu, ale bylo to horší než moto, tak jsem zkusil tohle a dobrý, protože na předku netaháš nic. Zatímco Ultra, nebo Streedka s Batwingem byla moc.

jawatar
jawatar napsal 05.06.23 v 19:11 5b.

Něco lehkého?298kg!!!To byl fór?

PSanec
PSanec napsal 05.06.23 v 19:00 10b.

Moc pěknej klasickej čopr od HD.