Honda PCX 125 (2015)

Vlastník ryba24
Vloženo 1.6.2023
Aktualizováno 1.6.2023

Honda PCX125 je městská štika, lehká, obratná, ovladatelná a překvapivě zábavná.

První dojmy - Líbí se mi hbitost a ovladatelnost skútru, v městském provozu je možné se proplétat kolonami aut velice lehce. Padne do ruky okamžitě asi každému včetně dívek a mladších začínajících jezdců.

Motorku bych doporučil pro - Honda PCX125 je vzhledem k ovladatelnosti, nízké váze a nevysokému sedlu pro všechny včetně začátečníků a jezdců menší postavy.

Doplňky na motorce - Na skutru je namontován kufr do něhož vejde helma.

Honda PCX 125 je výborný skútr do města. Výborně se ovládá protože je lehký, dobře se na něm sedí, sedlo je velmi pohodlné. Pod sedlem je docela velký ložný prostor, kde se kromě integrální helmy vejde i pár dalších maličkostí. Já mám ještě kufr - top case - do něhož se taky vejde přilba. Ve zpětných zrcátkách je dobře vidět. Maximální rychlost je 110 km/h takže se dá bez obav krátce přejet po dálnici. Velkou výhodou je, že PCX mohou řídit řidiči s řidičským průkazem sk. B.

Myschan
Myschan napsal 06.06.23 v 15:09 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 02.06.23 v 08:10

StB
StB napsal 01.06.23 v 20:17 10b.

Souhlas v ovladatelnosti, hbitosti, váze, ale třeba pohled do špiglu je tragédie a zvlášť vyšší postavy jsou z toho nešťastný. Doporučuji vyšší plexi - je to obrovský rozdíl v pohodlí. Je to krásný, pohodlný a spolehlivý stroj - ať slouží.