Vespa Primavera 125 (2020)

Vlastník FrogySkoky
Vloženo 31.5.2023
Aktualizováno 31.5.2023

Městská doprava začíná být neúnosná a také čas strávený v kolonách, nadešel čas to vyřešit.

Motorka koupena od FIRMA:Motozone (Třebíč)

První dojmy - Malá Hbitá Stylová

Motorku bych doporučil pro - Mohu doporučit všem kdo se potřebují přemisťovat po městě. Mimo město je to na zvážení každého.

Doplňky na motorce - Plánuji dokoupit kouřové plexi, boční stojan a pravděpodobně i top case, vše origo Vespa.

Hned po první jízdě vím, že jsem udělal dobře s pořízením, je to obratný stroj do města. Malý, svižný se zanedbatelnou spotřebou. Všude se vejde, nikde nepřekáží.
Pod sedlo se vejde integrální přilba Shark, což je velké plus pro mě. Nechtěl jsem kupovat jetku nebo zamykat helmu viditelně ke skútru.
Jede pěkně, brzdy mě mile překvapily, kolečka to má malé, ale na asfaltu pohoda a na kostkách jedu s ohlededm.

S P O K O J E N O S T

puffybodie
puffybodie napsal 31.05.23 v 12:11 10b.

Penize za bocni stojan usetri, je k nicemu Spatne to na nem stoji, skutr jde snadno i lehkym drcnutim nebo i jen silnejsim poryvem vetru shodit. Pritom jak to je lehke je lepsi to davat jen na hlavni. Plexi je obrovsky vyber a nejvetsi samozrejme u SIP Scootershop v Nemecku.