Yamaha MT-10 (2018)

Vlastník Jacek_18
Vloženo 10.5.2023
Aktualizováno 9.4.2024

Vždy jsem po ní toužil a pokukoval . Konečně jsem našel tu pravou a sen se stal skutečností .

První dojmy - Motorka je malá , lehká , naprosto brutální a nádherně ovladatelná .

Doplňky na motorce - Výfuk SC , originál držáky na kufry Yamaha které mám momentálně sundané + originál Yamaha boční kufry , rozšíření stojánku , rolny na zadní stojan , ochranné mřížky na chladiče .

Motorku mám chvilku tak že zatím byla jízda jen na evidenční kontrolu . Motorka je naprostá pecka . Koupena od prvního majitele který si ji hýčkal . Motorka je ve stavu , jako když ji zrovna vyndám z krabice . Hlavně to co vychází výfuku SC , to je naprostá filharmonie . Přidám více foto později .

Sete
Sete napsal 29.05.23 v 10:17 10b.

Moc pěkný kousek V černé barvě doplněné výfukem SC Project jí to fakt sekne

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 17.05.23 v 21:40 10b.

20 bodů pejskovi, motorce musí stačit 10. Ale zepředu vypadá hodně dobře. Myslím axonometricky!

NiLu
NiLu napsal 17.05.23 v 18:17 10b.

Upřímně, tenhle model Yamahy se mi vůbec nelíbí (starší jsou hezčí), ale každý si ji jinak celkově chválí. Přeji jenom šťastné km v sedle, užívej si ji.

Brukev
Brukev napsal 14.05.23 v 07:22 10b.

10 b jak jinak .. ….. ten zvuk by mě zajímal .. mám tam sice Akrapa ale s tím katem je to hoodne utlumeny

Samíc
Samíc napsal 11.05.23 v 20:24 10b.

Moc pěkná s tou bude hodně zábavy