Kawasaki VN 1500 (1999)

Vlastník widowmaker
Vloženo 3.5.2023
Aktualizováno 7.3.2024

Nomada jsem chtěl dlouho, taky jsem se dlouho rozhodoval, jestli do toho jít.

Suzuki VL 1500 Intruder: Nadrz pod sedlem, bagger mě lákal víc

První dojmy - Oproti VN800 je to autobus a je dost těžkopádná. Při nakupu měla opěrku řidiče, která mi dost vadila, řídítka v nepohodlném úhlu hodně dozadu, vůbec jsem se necítil dobře ani z pohledu jízdní pozice a už vůbec zatáčkách. Představce byly obráceně.

Motorku bych doporučil pro - Vyklidněná povaha, v tomhle případě víc, znamená míň. Musíte počítat s tím, že máte šířku i délku malýho auta :-D Že to má víceméně tři a půl metráku suchý a že jsou u nás obecně ty VN1500 v horším stavu, takže při koupi opravdu sledovat vše - hlavně zvuky z kardanu a držte se modelového roku 2000 a novějšího - do 99 plastový převod na olejové čerpadlo - Kawasaki to opravovala vrámci svolávačky, ale ne všichni to vyměnili - neinvazivní výměna vadného převodu znamená půlení motoru ;)

Doplňky na motorce - Kromě opěrky, kterou sundavám, když jezdím sám, jsem všechno sundal

Tak nejak jsem věděl, že s tím dokážu něco udělat. Hned, co jsem to přivezl domů jsem sundal opěrku, riditka otočil dopředu a hned je to úplně jina jízda. Jen je třeba myslet na váhu a tím i slabší brzdnej účinek. Baví mě ten motor. Díky váze mě to nenutí jezdit na hraně, jako ta osmistovka, ale díky dlouhému převodování je to fakt pohodlná jízda.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 07.05.23 v 01:48 10b.

Pěkná. Hlavně má padáky, marně je sháním.

fery251
fery251 napsal 04.05.23 v 18:54 10b.

Dobrá volba

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 04.05.23 v 16:22 10b.

po úpravě dobrý
Tak ať slouží .