Honda VTX 1300 (2004)

Vlastník Tyr_cz
Vloženo 27.4.2023
Aktualizováno 27.4.2023

Honda VTX 1300 aka Malina. Můžu jen doporučit pro všechny co si na takovou mašinu dělají zálusk

První dojmy - Pecka všech pecek.

Řekl bych, že za těch cca 7 let co jezdím jsem už dozrál a rozhodl se přesedlat s Intouše VL 800 na tuto krásku. Původně jsem cílil na ,,C"čkovou verzi, páč se mi líbil více ten sportovní vzhled, ale nějak mi nesedla. ,,S"ková verze mi padla jako prdel na hrnec. Chemie tam byla hned ze startu a s jízdou jsem neměl jakýkoliv problém, prostě paráda.

Kupoval jsem ji na konci sezóny 2022 tak byly jízdy maximálně kolem komína, ale teď začíná sezóna nová a já se nemůžu dočkat až jí vytáhnu k Balatonu. Postupně jí upravuji k obrazu svému tzn. Nové zrcátka, krutopřísný kryt chladiče, zadní nosič (primárně jezdím sám, ale sedadlo pro batůžek mám taky), nové brašny a dokonce i rádio z Alíku (ten válec na řidítkách), které za svou cenu udělá docela hodně muziky, můžu jen doporučit.
Časem bych chtěl koupit laděné výfuky, ale vybrat takové, které mají pěkný zvuk a zároveň při delší cestě nejsou protivné bude docela kumšt. Tak uvidíme.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 27.04.23 v 21:32 10b.

hezký kousek
Ať je u toho Balatonu za hvězdu a tobě jenom super km .

Guga
Guga napsal 27.04.23 v 16:55 10b.

Krásně vymazlený kousek

PSanec
PSanec napsal 27.04.23 v 13:43 10b.

Hezká Honda, libí se mi barva i drátěná kola. Určitě se bude vyjímat u Balatonu, Cesta vzhledem k Hondí spolehlivosti bude jedna radost.