Yamaha XJR 1200 (1998)

Vlastník RadovanŠramek
Vloženo 7.4.2023
Aktualizováno 7.4.2023

Po mnoha motorkách od Pionýrů, Simsonů, ČZ, Jawy 250,350, Hondy CBR600F1, Hondy Magna700C, jsem si koupil krasavici XJR1200

Motorka koupena od Motostyl - Prodejce mi smluvně poskytl záruku na motor.

Kawasaki Zephyr 1100: důvod neuveden

První dojmy - Od první chvíle příjemná, pohodlná a silná mašina. Hned mi padla do ruky a ovladatelnost mašiny příjemně překvapila. Bez záludností reaguje na všechno, co po ní chci, navíc při výkonu, který má, mašina zajišťuje, že se na ni můžu spolehnout v jakékoliv situaci.

Motorku bych doporučil pro - XJR1200 je vhodná pro každého, kdo už má něco najeto a ví, co očekávat od klasické mašiny s karburátory, Příjemná v každém režimu, nevadí městský provoz, ale ideální na delší trase mimo město.

Doplňky na motorce - Je nainstalován přední štít. Při rychlostech nad 150km trošku vibruje, ale účel plní. Dále snížený posez pro spolujezdce.

XJR1200 je krásná mašina, obratná v městském provozu a rychlá za městem s přebytkem výkonu při předjíždění a řešení problémů. Dostatečně pohodlná a snadno ovladatelná. Bez problémů zvládá krátké popojíždění po rušné komunikaci i dálkové trasy. Posez je příjemný v nízkých i vysokých rychlostech, v každé situaci je cítit výkon řadového čtyřválce. V žádném případě se s ní nenudím a na každé přidání plynu poctivě odpoví v každé rychlosti. Proste to tam ta mašina má. Koncepce motorky dovoluje zakomponovat boční kufry, tangbag nebo podobné rozšíření úložného prostoru. Na svou hmotnost je manipulace s mašinou příjemná, brzdy více než uspokojivé, možná mi chvíli trvalo, zvyknout si na pětistupňovou převodovku, oproti šesti, z předchozích strojů. Na tomto stroji se mi líbí, že stále cítím motor, vibrace a sílu, v každém režimu jízdy vybízí a provokuje. Mašina není pro žádné prcky a manipulace s ní je o zvyku a cviku.

Čadil
Čadil napsal 08.04.23 v 06:17 10b.

Tempo_veloce
Tempo_veloce napsal 07.04.23 v 21:49 10b.

Krásný klasický tahoun

Gallia
Gallia napsal 07.04.23 v 20:31 10b.