CFMOTO 650GT (2022)

Vlastník Pupi04
Vloženo 1.4.2023
Aktualizováno 24.4.2024

Vloženo: 21.08.2023, Uskutečněno: 10.08.2023, Stav tachometru: 7434 km, Zhlédnuto: 75x

Využil jsem teplých dnů (někdy až moc) a vyjel jsem na dvoudenní výlet. Ten jsem začal v Kuksu Hezké místo, když si projdete i vnitřní prostory určitě neprohloupíte. Další místo bylo už v PolskuCestou jsem viděl jeden zajímavý most Pak už to byl jen kousek do Wambierzyc Nádherná bazilika, která je volně přístupná. Protože se již pomalu stmívalo, rozjel jsem se do pensionu "U Káti", který jsem měl rezervovaný na české straně Orlických hor.
Druhý den jsem se zastavil v Letohradu, kde mají na Václavském náměstí mimo morového sloupu i zámek a jiné zajímavé stavby. Dalším cílem bylo Podlesí a jeho hotel,který je zajímavý tím, že má pohádkovou vesničku plnou domečků pohádkových postav. Samozřejmě si tyto domky můžete pronajmout jako hotelový pokoj. Předposlední zastávkou byla zemská hranice mezi Českým královstvím a Markrabstvím Moravským.
Poslední zastávkou na mé cestě byla rozhledna poblíž Tábora Za dva dny rozumným tempem najeto cca 810 km.

Milan1963 (273) napsal 22.08.2023 v 22:54

Pěkný výlet.

Guga (72) napsal 22.08.2023 v 08:34

Hézky pěkně ty

Hyacint (39) napsal 21.08.2023 v 23:22+1

Pěkná místa a fotky.

• Čechy sem tam

V tomto povídání se zmíním o několika cestách, které jsem uskutečnil v průběhu září a října. Tak trochu jsem cesty sloučil do jednoho zápisu. V září jsem si ještě "odskočil" na garanční prohlídku, protože jsem najezdil p

Vloženo: 02.11.2023
    Uskutečněno: 01.10.2023
  • Švejk a Jižní Čechy

Původní můj záměr byl projet si Švejkovu trasu z Putimi do Budějovic. Protože však jeho trasa byla hodně klikatá, vybral jsem si jen některá místa a něco jsem si přidal. Od začátku: Nejdříve jsem se zastavil ve Voticíc

Vloženo: 25.08.2023
    Uskutečněno: 23.08.2023
  • Jižní bod ČR

V sobotu mě počasí nenechalo klidným a vyjel jsem ven. Nejprve jsem popřemýšlel kam vyrazit a pak mě napadlo, že kdysi jsem si řekl, že objedu krajní body ČR. V geografickém středu jsem již byl a tak jsem začal krajním j

Vloženo: 23.07.2023
    Uskutečněno: 22.07.2023