Suzuki DL 1000 V-Strom (2014)

Vlastník Clint.
Vloženo 28.3.2023
Aktualizováno 22.3.2024

Vloženo: 01.06.2023, Uskutečněno: 01.06.2023, Stav tachometru: 32500 km, Zhlédnuto: 47x

Konečně počasí dovoluje jezdit bez ohledu na čas návratu. Takže jsem využil série pěkných dní a svátku v Rakousku a vyrazil s děkovným za kamarádem ze Suzuki ( Mot Art, Praha), kterému jsem byl dlužný, za jeho ochotné a mimo povinnosti dobré skutky. Spojil jsem to s návštěvou dalšího moc dobrého kamaráda, žijícího v Praze a na noc se k němu nakýbloval ještě s jedním kámošem a mým Dejvem. Museli jsme z jistých důvodů vyjet až kolem šesté, (čti 18:00 ) (čtvrtek) ale což, nás ježdění baví a je nám jedno kdy nebo v kolik, hlavně že se jede cesta pohoda po kotěhůlkách co nejméně frekventované a naopak co nejvíce zapadlé, až jsme se smáli, co jsme si kolikrát vybrali za přicmrndávky a kudy se to vlastně jede do té Prahe čas nám nijak nevelil a že se blížíme k Praze, jsme zjistili až cedulí PRAHA. Za celou cestu provoz téměř “0”. Těžká pohoda navzdory příjezdu v půl desáté, vysmáti jak rohlíci, kdo by řekl, že cesta do města, bude taková zábava. Normálně po hlavních tazích, vč.dálnic, je cesta cca 205”km, my najeli 287 a trvalo nám to jak do Skotska . BEZVA. Večer už jen večeře, pár pivek a na kuťe asi v jednu ráno. V pátek návštěva Suzuki a podobnou cestou zase zpět na Lipno. Díky pěknému počasí, jsem postřehl i jasnou změnu, při zahřátí pneu, to se v lednu neděje . Nicméně, pirelky to už mají za sebou(téměř) a brzy pujdou na odpočinek a nahradí je již naskladněné michelinky adventurky. Tak hurá na další cesty dětska………….

owenovic (12) napsal 12.06.2023 v 19:50

Ahoj, pěkné čtení a video taky povedené, radost se koukat, jak vám to jezdí. ??

1 reakce

Clint.
Clint. 14.06.2023 v 17:11

Diky, jezdí nám to super :) :)

Mann (1514) napsal 03.06.2023 v 09:40

Jó to "cestování do Skotska" se u mě projevuje taky Autem jsem v Praze za cca 4-5 hod., na motorce mi kolikrát celý den nestačí a najedu tuplovanou porci kilometrů Ale o to je to hezčí a zajímavější

1 reakce

Clint.
Clint. 03.06.2023 v 20:16

Přesně tak, neni to nadhera

• Soukromá letecká sbírka Libořezy

Během celého roku si ukládám v mapách místa, které mě někdy, nějak zaujali, ať už, že jsem si po mapě jen tak hledal cíle pro někdy, nebo jsem o něčem slyšel, viděl, četl a pro později si ukládám tyto cíle do map a pak,

Vloženo: 15.04.2024
    Uskutečněno: 15.04.2024
  • Řetězovka D.I.D

Nevím, kolik měla řetězová sada najeto předemnou, ale já s ní najel 29tis km. Tak proběhla výměna z důvodu nerovnorměrného vytahání. Myslím, že s D.I.D neudělám chybu :-DD https://youtu.be/g6vGxqK8Qnk?si=BPWcC1SIzlO

Vloženo: 12.04.2024
    Uskutečněno: 12.04.2024
  • Nové bačkůrky

Došlo na výměnu bačkůrek…..Michelin anakee adventure, přední dala dvě zadní a na na hrbu 17tis je moc pěkné. Nevím proč, ale zadní dala jen 7tis, tak uvidíme, co zvládnou teď….. :-D https://youtu.be/knJE1FBTeaA?si=mi

Vloženo: 25.03.2024
    Uskutečněno: 25.03.2024