Royal Enfield Meteor 350 (2022)

Vlastník ŘízaDD
Vloženo 15.3.2023
Aktualizováno 15.3.2023

Sedl sem si na Classic, Meteora, Jawu a bylo jasno

První dojmy - Meteora zatím nevlastním ale mám objednáno zaplaceno a nemohu se dočkat. Samozřejmě sem si Meteora projel 2x po cca 30min. Mé předchozí zkušenosti s motorkou 0 ano jako každý v 15ti jezdil na fechtlovi ale od té doby nic, mel sem strach (respekt) ale prostě rohlík na na tváři. Z pohledu lajka a to já su na mě silná motorka až moc, respekt.

Motorku bych doporučil pro - věřím že pro začátečníky ale i pro zkušené jezdce, kteří se chtějí uklidnit v jízdě

Doplňky na motorce - prachovky PRO 350 Meteor
padací RÁM octagon - černá
TMT9053 trubkový držák brašen pro Royal Enfield Meteor 350

Sedl sem si na Classic, Meteora, Jawu a bylo jasno. Sednou si na meteora to je komfort a to rozhodlo

VaclavP
VaclavP napsal 27.03.23 v 07:49 10b.

Meteor je super. Dobrá volba.

callowsick
callowsick napsal 22.03.23 v 12:02 10b.

Meteor je fajn
I ten jeho výkon je relativní a dá se s ním docela dobře žít.

Pádecký
Pádecký napsal 17.03.23 v 08:29 10b.

Baba_Aga
Baba_Aga napsal 16.03.23 v 21:50

Enfieldy jsou skvělé, měl jsem RE Classic 350 Reborn 2022, pojezdil jsem přes půl roku a vyměnil ho za Moto Guzzi. Proti Guzzině je to pohodlný gauč, co se týká komfortu, sice nemá moc výkonu, ale to je kochací motorka na pohodu !

Classic je z celé serié Enfieldů bezkonkurenčně nejhezčí motorka, ale všechny modely jsou pěkné. Pokud se ještě k němu vrátím tak si pořídím pro změnu zase Meteora. Motorky mají super zvuk a jezdí svižně 90 - 100 tam je hned.

Povinné ručení za hubičku, jednoduchá pěkná motorka, jednoduchý servis, který si člověk udělá sám, spotřeba benzínu kolem 2,7 L, paráda... tak ať to jezdí a máš z ní radost.

Fyro
Fyro napsal 16.03.23 v 21:08 10b.

Myslím ,že jsi to udělal dobře