Honda CRF 250 Rally (2019)

Vlastník Luke6
Vloženo 28.1.2023
Aktualizováno 2.1.2024

Lehký dualsport pro každého...

První dojmy - Vysoka houpavá koza kde využiješ každičký kůň co motor má.Na zavodění to neni ale na polní cestu a nějaky ten výjezd se s ní dá.

Doplňky na motorce - Originál doplňky na moto moc nejsou k sehnáni a padáky a kryt pod motor jsem fakt chtěl.Nakonec jsem to objednal přes Ali expres protože se to nikde jinde nedalo sehnat

Moc na výběr nebylo když jsem chtěl lehké enduro.Chtěl jsem něco kolem "kila" ale žadnou starou olítanou vránu.Pokukoval jsem i po 300L ale davat za ní 140k se mi nechtělo.Sehnal jsem lehce jeté a velmi zachovalé,byla to laska na první pohled.. No,možná až na ten druhý pohled :) Přeci jen zepředu vypadá zvláštně a člověk si na ní musí zvyknout.Nicméně motorka je lehoučká a snadno ovladatelná.Jak jsem psal v úvodu na zavodění to není ale terénu se taky nezalekne.V klidu a rozvahou toho projede taky hodně.Jen to chce trochu točit a nenechat si spadnout otáčky.Na silnici se taky neztratí,cestovní rychlost 90km/h zvladá v pohodě.Podvozek na mou váhu je hodně houpavý.Přední tlumiče nenastavitelné a zadní pouze předpětí ale na to se musí tlumič vyndat ven(neprakticke,ale šlo to docela dobře)Tlumič šel matkou utáhnot asi jen o 2cm takže se to stejně moc nezlepšilo.Brzdy to ma slušné na výkon motoru dostačující.

Myschan
Myschan napsal 07.02.23 v 14:33 10b.

petjo112
petjo112 napsal 01.02.23 v 11:05 10b.

Keď budeš predávať mám záujem, jednu som vlastnil

Splatterhouse
Splatterhouse napsal 01.02.23 v 09:13 9b.

Taky jsem ji před pár lety měl , moc hezký light endurko..

Suchos1983
Suchos1983 napsal 30.01.23 v 16:07 10b.

Pěkná barevná kombinace, asi lepší jak červená užívej!