Aprilia RS 125 (2021)

Vlastník Drapák_Max
Vloženo 4.1.2023
Aktualizováno 4.1.2023

Moje druhá "velká motorka". Odjel jsem na ní asi 6500 KM a uzlu sem si každý metr, na začátek super.

První dojmy - Konečně sportovní posez a na třídu 125 relativně dost výkonu. Lehká, krásná, nádherně ovladatelná motorka, klidně do města, nebo na větší cestování, silné radiální brzdy, krátký plyn, klouzavé kovové stupačky, gumy Michelin se super vlastnostmi.

Motorku bych doporučil pro - pro začátečníky, ale né jako první motorka, protože první motorka padá a u téhle by to byla hrozná škoda.

Doplňky na motorce - Otočil jsem řazení.

Jako první je potřeba říct že motorka nejezdí jak vypadá, to že na první pohled je těžká rozeznat i od Aprilie RSV4 1100 je skutečně pouze vizuelní, prostě je to krásná dváca ale dváca. Nečekejte žádnou raketu, na druhou stranu je motorka skutečně hodná a člověk jí může (respektive musí) nakládat úplně všude, a když člověk mezi zatáčkama nakope 4 kvalty v 12ti tisících tak na silnici to na jiné motorce nejde. Často jsem jezdil na slapy kde to nahoru je spíš jako lanovka na svahu ale dolů v pohodě stačí silnějším motorkám. Není problém motorku i nabalit a vyjet třeba na víkend do Hořic nebo za týden projet Česko, Polsko i Slovensko.

callowsick
callowsick napsal 04.01.23 v 18:56 10b.