Suzuki GSX-R 1100 (1990)

Vlastník Bery1
Vloženo 21.12.2022
Aktualizováno 21.12.2022

Ještě velká, silná a poctivá motorka.

První dojmy - První jízda paráda, super motor, dobrej podvozek, brzdy na 32 let starou mašinu dobrý. Horší je pozice nohou(stupačky hodně vzadu) a do zatáčky se musí tlačit hodně tělem, prostě motorka která nic neodpustí.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil k občasným projížďkám, spíš jako druhý stroj nebo jako investici přeci je to už veterán.

Doplňky na motorce - Doplňky žádné snad jen kryt místo zadního sedla.

Gsxru jsem si vybral z nostalgie, vždycky se my líbila dvě kulatý kukadla dva výfuky, pořádný motor a když se naskytla koupě týhle v originálním stavu tak jsem neváhal.
Na motorce mám zatím najeto něco přes 3 tisíce.
Jízda: na kratší projížďku do 100 kilometrů po dobrém asfaltu a na táhlejch zatáčkách paráda.
Motor: jede už od 3tis.pěkně od 7tis.pekelně až do omezovače za doprovodu (na čtyřválec a originální výfuky) hlubokého zvuku který u nových motorek neuslyšíte.
Brzdy: na takhle starou motorku a původní gumové hadice hodně dobrý.
Podvozek: z motorek co jsem měl nejlepší, mašina jede jak po kolejích je tvrdší ale přesný, kam to pošlete tam jede.
Ovládání: takové těžkopádné v malé rychlosti je znát váha stroje ale jak se rozjedete na větší rychlost váha zmizí a motorka je krásně ovladatelná.
Spolujezdec: žádného jsem nevezl
Úložný prostor: pod krytem spolujezdcova sedla nějaký je, vejde se tam lékárna, vesta atd.
Spotřeba: kolem 7-8 litrů moc to něhoním přece už je to babička ?
Servis: motorka byla při koupi vyservisovana takže běžnej servis mě čeká přes zimu.
Poruchy: zatím žádné kromě baterie kvůli které jsem rozebral půl motorky než jsem zjistil že při zátěži nemá kapacitu. Aspoň jsem vyčistil ukostření skontroloval startér a proměřil relátko ?
Cestování: na rychlejší jízdu po kvalitní silnici do 100 kiláků zastavit na kafe srovnat nohy a pokračovat tak dobrý ale jet větší vzdálenost v kuse je peklo prostě starej hypersport ?

smoula_mrzout
smoula_mrzout napsal 17.01.23 v 20:14 10b.

Super bába! Poslední s otevřenýma světlama. Je to nezničitelnej stroj.

Taz1100g
Taz1100g napsal 28.12.22 v 23:30 10b.

jak píšeš jeto už babička mám ji také .A ta jízda já když jedu sám svižnější jízdou tak mi kilometry nevadí pohoda nejhorší když se jede ve skupině s pomalejšími jezdci to je potom trápení.No a nad 700 to je raketa.

sfv
sfv napsal 28.12.22 v 16:33

Krásná raketa!

Sijux
Sijux napsal 28.12.22 v 07:18 10b.

Devadesátá léta byla ta nejlepší . U nás na vesnici měl týpek Suzuki GSX-R 750 z roku 91. Zadní světlo bylo ze dvou čtverců a ve předu mělo první "akvárko". Když vidím tyhle krásné stroje, tak se mi pořád vrací nádherné vzpomínky. Také nejvíc miluji dvě kulatá světla
Ať slouží

Petrohrad