Voge 500R (2022)

Vlastník Kron
Vloženo 5.11.2022
Aktualizováno 8.11.2022

Na první pohled mě zaujal designem a po vyzkoušení bylo rozhodnuto.

Motorka koupena od FIRMA:Moto Ulrich (Stará Boleslav)

První dojmy - Z motorek které jsem měl a na kterých jsem jezdil mě VOGE 500R sedí nejvíce. Výborný posez a lehce ovladatelný stroj s dostatečným výkonem. První dojem být lepší ani nemohl. A ještě skvělé vypadá.

Hledal jsem stroj který bude dobře vypadat, bude výborně ovladatelný, nebudou mě bolet záda a při delších cestách pravá ruka. Zkrátka hledal jsem ideální stroj na výlety i delší projížďky a když budu chtít užít si i klikaté cestičky. Najeto 1000km a vše ok. Ergonomický není VOGE 500R co vytknout. Dokonale vyvážené a vyladěné. Jízdní vlastnosti na okreskach jsou výborné, pokud je kvalita cesty ok. Při nerovnostech už to je horší. Po přečtení recenze jsem měl obavy z vibrací ale zbytečně. Žádné vibrace jsem nezaznamenal, pokud nohy na stupačkách mám jako vždy a na každé motorce. Samozřejmě jsem to četl a tak jsem zkoušel. Když jsem dál špičky mohou na stupačky tak tam vibrace jsou. Ale když posunu nohu dopředu a stupačky mám cca v jedné třetině šlapky ze předu jako vždy, žádné vibrace. Nic co bych řešil.

Mercurio
Mercurio napsal 08.11.22 v 14:59 10b.

Vyzkoušel jsem a vidím to podobně, jako ty. Plus máš tu moji oblíbenou červenou.

Pupi04
Pupi04 napsal 06.11.22 v 00:10 10b.

Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

SV-DR
SV-DR napsal 05.11.22 v 23:51 10b.

Kua celkom pekný naháč