BMW R 1150 R (2001)

Vloženo 27.10.2022
Aktualizováno 2.1.2023

Montáž quickshifteru Healtech Easy

Vloženo: 28.03.2023, Uskutečněno: 28.03.2023, Zhlédnuto: 73x

Tak se mi podařilo nainstalit quickshifter Easy o d Healtechu, montáž snadná. Stačí nádrž dolu, zapojit elektroniku na moduly vstřikovačů, namontovat senzor na řadičku a propojit s jednotkou Healtech ... za 2 hoďky hotové, pak nastavevní v mobilní aplikaci, taky jednoduché - návody jsou na YT dostatečné, da se to podle nich hravě zvládnout.
Po instalaci jde hůře ředit 1 rychlost a chce to trochu vrknout plynem, jinak šlape perfektně nahoru i dolu, jen dolu se často řadit nedoporučuje, protože to prý "ohýbá" nějaké plíšky u lamely spojky... Tak že tak...

• Výměna brzdové kapaliny a svíček

Tak máme za sebou další fázi základního servisu... překvapilo mě jak zrezlé jsou svíčky počítám, že tam byli minimálně 10 let, jelikož poslední doložený servis je z roku 2015 a gumy byť nejsou zásadně ojeté mají DOT rok

Typ: Údržba
    Vloženo: 25.11.2022
    Uskutečněno: 17.11.2022
  • Montáž padáků a plexiskla

Další víkend, další práce na motce. Tentoktát jsem si dal za cíl namontovat plexi a padáky wunderlich. Z každého prvku se stala práce na celý den (jak jinak) vzhledem k tomu, že jsem mechanik amatér, nakoukal jsem videa

Vloženo: 16.11.2022
    Uskutečněno: 12.11.2022
  • Výměna olejů a filtrů

Tak o víkendu jsem věnoval sobotu mému novému kousku, měnil jsem oleje - motor, převodovka, koncový převod, a filtry... "klasický problém" klíč na filtry univerzál co jsem měl, se nedostal do úzké škvíry v karteru, tedy

Typ: Údržba
    Vloženo: 07.11.2022