Honda CBR 1100XX Blackbird (1999)

Vlastník Sláva_ZR7
Vloženo 23.10.2022
Aktualizováno 10.2.2024

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

Kozička750
Kozička750 napsal 30.10.22 v 08:17 10b.

Blegboš je ikona ! Nádherná motorka, která i po letech fantasticky jezdí. Udělal jsi dobře !

Snekofon
Snekofon napsal 24.10.22 v 13:08 10b.

Musím souhlasit - motorky s původem v 90tých letech mají ducha poctivé strojařiny, bez zbytečných elektronických šaškáren. Na druhou stranu už jsou technicky vyspělé dost na to, aby nebylo třeba pochybovat o jejich spolehlivosti a užitné hodnotě. Mám toto období taky nejraději

maca44
maca44 napsal 23.10.22 v 20:08 10b.

ahoj, vse co pises je pravda, mam to podobne, Blacka jsem mel asi 6 let, ten prvni model s karburatorem, chtelo to zmenu, tak jsem neco hledal a jednu sezonu jsem mel K1200S, ale nejak mi nesedla, ted mam uz treti rok ZZR1400 padla mi do ruky a funguje skvele, ale porad Black je Black, asi srdecni zalezitost, tak na pristi sezonu uz hledam Blacka mladsi a se vstrikovanim,, tak at ti to jezdi

StB
StB napsal 23.10.22 v 19:46 10b.

Kdysi můj idol a sen a ani dnes bych jím nepohrdnul. S laďákama asi super zvuk, ale specifické originál koncovky se mi líbí víc. Krásný stroj, ať slouží.

PSanec
PSanec napsal 23.10.22 v 15:53 10b.

Výborná japonská motorka,koupil jsem ji jako novou v roce 1997.Motorek jsem měl mnoho,ale ta jediná mi úkazala na tacháči 305.Ikdyž patřila k těm mým levným motorkám, byla geniální. Přeji ti jen super km.

Kali88
Kali88 napsal 23.10.22 v 14:23 10b.

Konečně tu vidím někoho kdo se dopracuje po zkušenostech k takové parádní cestovní raketě. Taky jsem nad ní uvažoval kvůli jejím vlastnostem a dvojímu sportovně cestovnímu charakteru, ale zvítězila trochu jiná. Je fajn se dočíst, že majitel jen potvrzuje to čím je tahle motorka pověstná a vyhlášená. A spotřeba? Na takovej objem je to krásná hodnota, já jezdím za 10 ať chci nebo ne a stejnej počet bodů dávám i za tu motorku a recenzi