Royal Enfield Meteor 350 (2022)

Vlastník kamikez
Vloženo 25.9.2022
Aktualizováno 25.9.2022

Motorka, na kterou sednete a jakoby jste se přenesli do jiného světa. Je to moto pro pohodáře.

Motorka koupena od FIRMA:Lukáš Burda DIRTBIKES (Opava-Předm

První dojmy - Neskutečně příjemná, hladká jízda bez šílených vibrací jednobuchu. Okamžité nadšení z jízdy, pohoda, klídek, příjemný posed a hlavně ten zvuk!

Motorku bych doporučil pro - Je to takzvaný kochací stroj, určitě si najde příznivce ve všech kategoriích motorkářů. Určitě to není, jak se říká, jen pro dědky (asi v mém případě :)). Moto je velmi dobře ovladatelné, tak určitě pro začátečníky.

Zatím ujeto jen 100km. Motorku jsem si vybral hlavně pro její vzhled a hlavně je to Royal Enfield, který mně vždy přitahoval. Přecházím ze silničního endura na tento typ moto. Vždy jsem si myslel, že enduro je nejpříjemnější typ moto na delší vzdálenosti, ale hluboce jsem se mýlil. Zatím nemohu nic recenzovat, ale po ujetí těch pouhých 100km jsem zjistil, jak je ta motorka pohodlná. Uvidím po první sezoně.

Zxrman
Zxrman napsal 06.10.22 v 11:48 10b.

Velmi dobrá volba a ať dobře slouží :) Jsou to naprosto parádní motorky a jak jednou vyzkoušíš, tak zjistíš, že už v podstatě nic víc k životu a ježdění nepotřebuješ. Maximálně dalšího Enfielda

callowsick
callowsick napsal 02.10.22 v 07:43 10b.

Skvělá volba

Max430
Max430 napsal 28.09.22 v 21:15 10b.

Hmm, ta hnědá je taky moc hezká
Přeji hodně šťastných kilometrů

SLAY
SLAY napsal 27.09.22 v 07:41 10b.

pěkný ,pokud nejseš závodník bude ti vyhovovat občas má tu čest se na tomhle typu svézt,a když ji pořádně rozjezdíš tak chlap váhově nad cent/můj případ/s ní dá 120km.Tak hodně spokojenejch kiláků.

pali3x
pali3x napsal 26.09.22 v 10:57 10b.

Nádherná motorka. Hlavne prajem všetky šťastné kilometre
Royal Enfield je návod na úspech = lacná, pekná a zaujímavá motorka. Presne to mala spraviť aj Jawa...
Tých zaujímavých motoriek je ale v dnešnej dobe veeeeeľa (na rozdiel od áut).