Royal Enfield Classic 350 (2022)

Vlastník Zxrman
Vloženo 17.9.2022
Aktualizováno 18.9.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 20 záznamů

Tondast
Tondast napsal 30.04.23 v 21:22 10b.

Dědkolap.

Favor
Favor napsal 09.03.23 v 13:36 10b.

Krásná motorka a výborný popis. Ta motorka si na nic nehraje prostě klasika a tak je i postavená. Je skvělé, že něco takového v dnešní době existuje.
Přemýšlím o ní ...

Sema
Sema napsal 20.11.22 v 22:40 10b.

Krásný motocykl

kývaj
kývaj napsal 26.09.22 v 21:52 10b.

Tá motorka má dôstojnosť ctihodného anglického lorda

kovosrotmorava
kovosrotmorava napsal 23.09.22 v 11:16 2b.

... a nebude tě srát palivovými mapami, displejem zrcadlením telefonu kde jako hovadinou. Prostě pravověrná motorka jako tenkrát
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Žádné jako tenkrát, jen mistrně zamaskovaná iluze. V nádrži čerpadlo, zachytávání odpařeného benzínu do hrstky dřevěného uhlí, katalizátor, teploměry, snímače kde čeho, eko diagnostika OBD, ABS, atd...
Ještě že jsi v popisu vzpoměl na ten výrobník mlhy z Týnce pracující na principu náhodných výbuchů který má karburátor plněný samospádem, dvě kladívka a nejsložitější elektrickou součástkou je dvoukotvíčkové relé. Ten bude díky všem těmto nařízením v kurzu poářd. A kdo si ho nekoupí teď za "Naprosto přemrštěné částky" jak píšeš, tak mu nezbude nic jiného než si koupit takovéto "retro" a bude z toho motorka na celý život, protože až tě omrzí a budeš ji chtít prodat tak ji od tebe nikdo nekoupí. Narozdíl od té Jawy 350 kterou v ČR prodáš vždycky.

Mmm
Mmm napsal 22.09.22 v 09:31 10b.

500ka dá 120 musíš ven svod ladak jegr ventil zaslepit a je to znát

K167
K167 napsal 21.09.22 v 20:46 10b.

Nádherná retro mašina. Užívej si

Black_Tea
Black_Tea napsal 21.09.22 v 19:40 10b.

Krásná motorka, přeju hodně pohodových kilometrů.

DoctorDevotee
DoctorDevotee napsal 19.09.22 v 20:29

120 neda ani 500ka. To je totiz jej maximalka

Lulinak
Lulinak napsal 19.09.22 v 19:02 6b.

jojo koukám na modrou, jel jsem na ni a supr, jen škoda že tam nedali tu pětistovku, protože ca 120 je moje běžná cestovní rychlost a na ty už se to bohužel trápilo, tak zatím nic

Kytbur
Kytbur napsal 19.09.22 v 15:21 10b.

Taky jsem si ji pořídil na stará kolena ... je to fajn pohodová motorka, kterou nikdo nepřeslechne, protože zvuk je bombastický. Sice pořád ještě zajíždím, ale sbližujeme se postupně čím dál víc.

K Tvému poslednímu odstavci:
Rozhodně potvrzuji, že silně přitahuje pozornost, ať už někde parkuješ nebo na chvíli zastavíš, nedávno mě dojel jeden motorkář, zastavil vedle mě na semaforu, znalecky pokýval hlavou a dal mi přednost, abych se rozjel jako první ...

Jinak v den, kdy mi ji přivezli domů, tak jsem ještě debatoval s prodejcem na parkovišti o různých věcech a hned jsem na ni zbalil dvě babky, které ji začali obdivovat, takže "babkolap" je to taky...

pali3x
pali3x napsal 19.09.22 v 11:42 10b.

Nádherná motorka .
Možno o nejaký čas príde doba, kedy budú motorky znova viac rozšírené ako lacný dopravný prostriedok (ceny áut, paliva...). Potom bude zrejme Enfieldov viac (lacný dopravný prostriedok).
Ešte by som mal malú prosbu...
Kupujte čo najviac podobných motoriek, aby o nejaký čas bol dostatok cenovo výhodných jazdených motoriek
Pozn: Nejde o to, že by človek na takého Enfielda nezarobil... Ale pre potreby "víkendového" jazdenia úplne stačí zachovalá motorka za povedzme 60% ceny novej

Ešte poznámka ku ..."kundolap"...
V istom veku to človek nerieši a kupuje "srdcom". Relax, oddych, plnenie si snov, zážitky... sú na prvom mieste... (ženy niekedy iba komplikujú život )

DoctorDevotee
DoctorDevotee napsal 18.09.22 v 20:24 10b.

Jasnych 10. Ako si tam dostal ten teplomer, to si vrtal dieru alebo si vymenil nejaky kryt?

Fyro
Fyro napsal 18.09.22 v 14:59 10b.

callowsick
callowsick napsal 18.09.22 v 07:54 10b.

Krásná motorka a ten článek z Bikes info si pamatuju taky!

Fist
Fist napsal 18.09.22 v 02:00

10 bodů dávám za krásnou motorku i jejímu majiteli za popis a recenzi. Jen mi furt jaksi nedochází, jak může problém svých "kratších p r s ů" řešit stavitelnými páčkami...

Fist
Fist napsal 18.09.22 v 01:57 10b.

10 bodů dávám za krásnou motorku i jejímu majiteli za popis a recenzi. Jen mi furt jaksi nedochází, jak může problém svých krátkých p r s ů řešit stavitelnými páčkami...

Milan1963
Milan1963 napsal 17.09.22 v 23:08 10b.

Jofré
Jofré napsal 17.09.22 v 20:06 7b.

Začal jsem si to číst, ale sorry, slovo "zvýtězila" mě zarazilo. To se nedá.

smitth
smitth napsal 17.09.22 v 15:35 10b.

Indická Jawa tomuhle nádhernému Classicu nesahá ani po ventilky. Barevná kombinace je moc pěkná. Dobrá volba.