Suzuki GS 500E (1999)

Vlastník snipik
Vloženo 23.7.2022
Aktualizováno 23.7.2022

Po 7 letech sem se rozhodl že se vrátim k ježdění na motorce.

Motorka koupena od FIRMA:FSV MOTO (Velim)

První dojmy - Hezky vypadající

Doplňky na motorce - Dokoupen kufr SHAD SH 29, plotna a nosič.

Hledal sem něco na rozježdění, něco malého, hodného a spolehlivého.
Z pětistovek sem si vyhlídnul GS. V té době mé žízně po motorce, bylo velice těžké nějákou sehnat. Skoro všechny inzeráty jsou na Moravě, což platí i doteď :D
Proto sem šáhnul hned po tom prvním co bylo k dispozici v rozumný vzdálenosti od Prahy.
Domu dovezeno 11.6.2020 z bazaru FSV Velim. Zpětně to hodnotím jako velice špatný kup. Moje chyba byla, že při koupi sem si s sebou nevzal nikoho zkušenýho.
V bazaru prezentováno takto: zakoupeno v neměckém bazaru, žádná historie, žádné informace k dispozici. V TP měla 25, ale dle všech indícií, byla otevřená. To mi taky nikdo z bazaru nechtěl povrdit.
Motorka byla čistá, umytá, zřejmě měla i základní servis. Prostě připravená na prodej. Jako nezkušenému člověku se mi zdála v pořádku. Do 2 měsíců sem musel čistit karbec a pak se mi 60 kiláků od domova rozpůlila jehla v karbecu.
Za 2 roky sem najel 2000 km, protože sem v ní neměl důvěru.
Po čase sem i zjistil že je snížena. Koupil sem si hlavní stojan, na který sem motorku nemohl nahodit.
Vím kde já jíž nakupovat nebudu. Personál byl vstřícný a ochotný. Ale je jasné že správnej bazar nekoupí motorku která nemá žádnou historii.