AJP PR7 (2017)

Vlastník PepekZ
Vloženo 10.7.2022
Aktualizováno 10.7.2022

Jeden válec, jeden problém. Za mě a pro mě ideální. ZF podvozek šlape krásně.

Honda CRF 300 Rally: Nebyla vůbec skladem, problém s ne moc vhodným podvozkem na těžší jezdce s nějakou tou bagáží. Objevila se PR7 za dobrý peníz.

První dojmy - První dojmy, trochu ucukaná a nervozní. Ale to se po aktualizaci map zlepšilo. Krásně se ovládá a chce do terénu. Po měsíci co jsem ji měl doma, tak sem jel do Albánie. Což bylo ideální místo pro PR7.

Doplňky na motorce - DOMA race kit, výztuha chladičů, zadní plotna.

Předchozí XTZ 750, na mě bylo moc těžké s ne zrovna ideálním těžištěm. Navíc, jezdím buď kolem komína, nebo to hodím na vozík a jedu do Albánie. Na to je XTZ 750 zbytečně těžká.
V terénu super, ale nejsem zkušený motorkář a nemám moc s čím porovnávat. Mě prostě sedla a projel sem dost obtížných úseků, až sem se divil :)
Podvozek je super, to snese spoustu. brzdy, myslím že sem se ještě zdaleka nedostal na jejich maximum. Pěkně na motorku sedne vak Podkova 65L. Spotřeba v terénů kolem 6L na 100km a to sem 4 stupeň pár dní neviděl. Někdy to bylo dlouho na 1 až 2.

SV-DR
SV-DR napsal 13.07.22 v 23:31 10b.

XTZ750 som mal aj ja ..., dobre si si vybral

PepekZ
PepekZ napsal 12.07.22 v 11:38

Každý má rád něco jiného, pro mě je asfalt nutné zlo, (občas je sice potřeba ohoblovat kraje špuntů :)), ale v terénu je nejlíp. Je super,

Pedl
Pedl napsal 11.07.22 v 17:27 10b.

Animals21
Animals21 napsal 11.07.22 v 15:07 10b.

S nadsázkou - kdysi jsem skoro nechápal, k čemu ta motorka je. Dneska skoro nechápu, k čemu jsou jiné než tahle Velká pecka, užij si jí.

MGV7
MGV7 napsal 11.07.22 v 09:34 10b.

Paráda, až budu velkej, třeba si ji taky koupím .