Dněpr MT-19 Solo (1995)

Vlastník motrebbur
Vloženo 25.6.2022
Aktualizováno 15.4.2023

První dojmy - Tak jsem si splnil sen že Střední školy, koupit si Dněpr Sólo který se tady tenkrát prodával nový.Je vcelku vkusně upraveny a hlavně s platnými doklady .Krásný zvuk a zátah z nízkých otáček. Prostě jako BMW z Šedesátých let

Motorku bych doporučil pro - Milovníkům starých strojů

Doplňky na motorce - Padáky,výfuk 2do1, zadní opěrka,plexistitek

Zatím se poznavame.Na Dněpru nebyly blinkry, chtěl jsem nějaké dobové ,na burze se mi povedlo sehnat pekne motoblinkry ještě Polské socialistické výroby a sdružený přepínač na řidítka DDR vyroby.
A už si krásne bydlíme v teple

motrebbur
motrebbur napsal 13.01.23 v 19:39

Tak mě se ten Dnepr osobně moc líbí. Jsem spokojený jak s úpravou tak s cenou.

Enduromagor
Enduromagor napsal 31.12.22 v 20:52 5b.

Koukal jsem na to na krámě a byla to suveréně nejhůř udělaná motorka co jsem kdy viděl cena byla taky celkem neodpovídající inu máš asi jinej vkus, tak ať slouží

motrebbur
motrebbur napsal 06.07.22 v 12:52

Ano prodávaly se zde od revoluce až do konce výroby v roce 2017. Prodejce dodnes nabízí nové Uraly. Sovmotcentr Pavel Kučera Rozhraní.V roce 1995 privatizovaná akciová společnost postupně rozprodávala části výrobního závodu, v roce 2008 byla těžce postižena ekonomickou krizí, konstruktéři ale pracovali dále (2010 dokonce předvedli dvoumístný malý automobil s motorem Dněpr MT-10), v srpnu 2012 získala podnik akciová společnost Kapital Indeks Grupp a pokračovala výroba náhradních dílů. V roce 2017 vznikla limitovaná série motocyklů Dněpr Vintage, čímž se historie značky uzavřela.

MilanMl
MilanMl napsal 03.07.22 v 13:45 10b.

Zaujímavé,nevedel som,že sa to u nás predávalo.O Nortone viem. Ešte niečo mi uniklo z tých časov?