Harley Davidson FLHTP Police (2007)

Vlastník _Molok_
Vloženo 15.6.2022
Aktualizováno 8.5.2023

Poctivej policejní koráb, žádnej samolepkama upravenej civil. Sloužil v Minesotě u státní policie. Nejvzácnější pro mě je kompletní dokumentace od prodejce, zařazení do služby, vyřazení... až po cestu do mojí garáže.
Top je zapomenutá tankovací karta

První dojmy - První dojem... respekt a to pořádnej. Druhej dojem... euforie při otočení plynem. Třetí dojem... respekt. Jezdím 30 let a na HD jsem si přišel prvních 10tis, jako školák. Další sezónu, už cajk, ale pořád respekt.

Motorku bych doporučil pro - Pro koho? Klidnej vyježděněj chlap. Mladý trdlo si na tom akorát vybije hubu.

Doplňky na motorce - Vyladěno, jako každý HD...
Revmaplasty, ať nemám prochcaný nohavice při dešti.
Rádio a apec, byla tam jen díra po vysílače.
Led světla, horní kufr s "křeslem" pro ženu.
Předkopy. Další světla na padáky...

Proč HD? Splněný klukovský sen.
Jízda je úžasně výjimečná, nesrovnatelná s ničím co jsem měl pod zadkem před tím.
Brzdy překvapivě citlivé na dávkování i silné když je potřeba ten kolos zastavit. Ovladatelnost? Už chápu jak s tím mohou US Police jezdit ty krpatice mezi kužely.
Motor, převodovka? Police HD, takže vše VÍC.
Úložný prostor? Nákup v Kauflandu plný koš a vedle v obchodě na zahrádku horního kufru strunovku. Zabalit se na tejden se ženou, stan, spacáky, židličky, stoleček (protože přece nebudem sedět na zemi u kafe).
Spotřeba? Vážně je tam tahle otázka? Když je prázdná, dám plnou.
Poruchy? Je to HD, co je to porucha? Spotřební nepočítám a ostatní co s věkem přijdou na výměnu taky ne. Řehole byla výměna řemene sekundáru.
Je to hltoun kilometrů, nebo spíš mil.

PSanec
PSanec napsal 08.05.23 v 11:37 10b.

Pro milovníka HD a Indiánů pozoruhodný motocykl se skvělým příběhem. Přeji jen super km.

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 08.05.23 v 11:22 10b.

Pecka.

Anry
Anry napsal 07.05.23 v 18:40

:) Super. Jsem rád, že dělá radost.Užívej. Přivezl jsem ho z Minessoty. Respektive letěl letadlem, abych byl přesnej. Hodně šťastných mil.

Anry
Anry napsal 07.05.23 v 18:40 10b.

?? Super. Jsem rád, že dělá radost.Užívej. Přivezl jsem ho z Minessoty. Respektive letěl letadlem, abych byl přesnej. ? Hodně šťastných mil.

Guga
Guga napsal 18.06.22 v 07:05 10b.

Krásný mazánek