Cagiva River 600 (1997)

Vlastník Vy-mi
Vloženo 28.1.2022
Aktualizováno 20.12.2023

Netřeba představovat. Italskej jednobuch vzduchem a olejem chlazenej, karburátorem krmenej.

Motorka koupena od Sedmilháře

První dojmy - Údajně dosti poruchovej stroj. Dnes s absolutní nedostupností ND i v sekci ojeté. Zdravej člověk by se tomu vyhnul. No, to mě ale neznáte.

Na první pohled nekompletní vrak hodící se leda do šrotu i když s STK skoro na dva roky.

Borec nalhal jak k tomu všechno má, jak dělal vidle, karbec, startér. Ho*no. Všechno mi pomalu ale jistě prochází rukama.

Seš idiot a neměl jsi to brát si teď asi říkáte. No popravdě, já si to říkam taky. Jenže za šest tyček dnes nekoupím ani slušně ojetýho skútra původem z rejžových polí a já financema fakt neoplývám.

Že prodávající kadí hubou a že se budu opírat o svůj um oživování mrtvol na úkor času jsem věděl ale že nedotlačil plasty, to mě nasr*l.
Proto teď rozjímám jestli směřovat k origo stavu nebo to využít ke stavbě něčeho podobajícímu se Scrambleru.

Edit 18.12.2023.
Po dvou letech stání prodána dalšímu dobrodruhovi.

Vydrik
Vydrik napsal 01.04.22 v 20:30 10b.

Za odvahu 10b... S volnobezkou na Cagive sem si uzil svy, takze az to das dokupy, stejne se ti vysere

Pluskycbr
Pluskycbr napsal 08.02.22 v 20:30

. Tady je ten dekompres

Pluskycbr
Pluskycbr napsal 05.02.22 v 18:35 7b.

Za mě super stroj já mám cca 6000 tis.km motor po go a šlape jak svicary. Ale s těmi díly je to fakt maras. Mám ještě jeden celí motor tak že jsem v klidu. Mám tam dekompres a startují a chcipam to přes tohle a tím pádem mám vyřešený problém s volnoběžkou což je bolest těchto motorek. Ale kdyby jses ji chtěl zbavit rád ji odkoupim

Zub47
Zub47 napsal 29.01.22 v 06:17 10b.

At slouží

hansdorf
hansdorf napsal 28.01.22 v 09:52 6b.

Já bych se na to vys*al . . Je to sice finanční ztráta / můžeš nabídnout na ND / , ale jestli jsi tak šikovnej jak píšeš , najdeš si lepší Lego na hraní.

Pokud to dáš do kupy, tak čas a koupě nesehnatelných ND tě bude stát podstatně víc, a ty snad chceš jezdit a ne se školit na mechanika zgarbů.
V každém případě dobrá zkušenost a co tě nezabije tě posílí .

Známku máš jako v krasobruslení : podprůměrný technický dojem a šestku za umělecký dojem. /to je fakt maximum v krasobruslení/