KTM EXC 300 (2022)

Vlastník Rischwon
Vloženo 18.1.2022
Aktualizováno 6.5.2024

KTM EXC 300TPI Erzbergrodeo 2022

Motorka koupena od FIRMA:AMD Svitavy (Svitavy)

První dojmy - 2takt se vstřikováním má krásně čitelný výkon, oproti karburátu je strašně hodná, ale ne že by neměla výkon, toho má až až, ale je krásně a čitelně dávkovatelný,..cítím se na tom jak kdybych na ni jezdil roky

Doplňky na motorce - Erzberg rodeo verze má doplňky viz seznám níže

- speciální grafika Red Bull Erzbergrodeo
- rám s povrchovou úpravou v závodní oranžové barvě Racing Orange
- tovární pevná kola s eloxovanými středy kol
- sada pneumatik Metzeler 6 Days Extreme soft
- CNC eloxované brýle v barvách motocyklu
- větrák a výztuhy chladičů
- uzavřené kryty řidítek
- tovární sedlo
- kryt motoru z odlehčeného materiálu
- rozeta Supersprox Stealth
- chránič spojkové pumpy
- oranžová olejová zátka
- chránič předního a zadního kotouče
- plný zadní kotouč
- chránič vedení tlakové hadice k zadní brzdě
- tlačítka pro volbu palivové mapy

dále jsem instalovat tyhle doplňky:
kryt Muzzle, blástry KTM s hliníkovou výztuhou, plastové kryty kyvky, kryty uložení osy předního kola, cnc kryt TPS senzoru

motorka mě hned padla do ruky jak kdybych na ní jezdil roky, podvozek nádherně funguje, TPI je velice dobře dávkovatelném v celé spektru otáček

55 MTH - servis a nastavení tlumičů - velké zlepšení

aktuálně najeto přes 80MTH - olej měním po 10-15MTH, dle situace a zátěže, na moto jsem měnil gufero u řadičky, a ložiska v zadním kole + plasty které jsem průběžně zničil, nové plasty od MX style v barvách erzbergrodea
nedávno jsem dal 12z rozetu (převod 12/50) do těžkého terénu - velice příjemná změna, jinak na běžné ježdění a různé cross country je vhodnější 13/50

100MTH - první závada = bendix (volnoběžka) startéru se kousl a moto nešlo nastartovat, koupil se nový bendix, řádně se promazala ozubená kola (z výroby bylo vše suché) a startér opět šlape jako hodinky, dále se měnila řetězová sada + všechny vodítka, převod 12/50, řetěz DID 520 VX3, rozeta supersprox, přední brzdové desky + brzdová kapalina, nové lock-on gripy ODI, nová přední a zadní pneu Michelin Enduro Medium, preventivní výměna ložisek předního kola

Wlnic
Wlnic napsal 18.01.22 v 18:23 10b.

Moc hezký ... Přeju jen a jen bezpečné držkopády

PSanec
PSanec napsal 18.01.22 v 13:32 10b.

Moc pěkný enduro,které ,je lepší, Ktm či Yamaha.Jen super km.