Yamaha MT-07 (2015)

Vlastník Cody04
Vloženo 10.1.2022
Aktualizováno 10.1.2022

Svižná, hravá, lehce ovladatelná a krásná :)

První dojmy - Při prvním nasednutí jsem byl v sedmém nebi. Vse přehledné a intuitivní, krásné čitelný display a rovná pozice jezdce. Seznámil jsem se s ovládacími prvky a vyrazím na cestu. Plyn je krásné čitelný i pro začátečníka. Moje poslední zkušenost a motorka byla cca 10 let zpět a byla to ČZ 175 sport takže opravdu jsem se zamiloval jak do chodu motoru tak i výborné ovladatelnosti ?

Doplňky na motorce -

Na MT 07 mám najeto zatím cca 3000 km a jsem velmi spokojen. Plyn je krásné čitelný a brzdy taktéž. Na moto jsem jel zatím nejdelší výlet 450km/den a jediný co jsem pozoroval je že sedlo by mohlo být pohodlnější. Při rychlejším průjezdu zatáčkou na našich okreskach "uskakuje". Dale musel jsem vyměnit spojkovou a brzdouvou páčku z důvodu krátkých prstů takže když mi uklouzla šel jsem ihned na zadní :D. Zvuk je příjemný ale vyměnil jsem celý vyfuk za mivv GP z důvodu že není v helmě řádně slyšet ?. Motorka ac je dost nízká 805mm nechal jsem snížit a nyní lépe dosahnu na zem a i ovladatelnost se zlepšila, motorka je nyní tvrdší a ještě lépe čitelná :)