Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports (2019)

Vlastník Mitglied
Vloženo 26.12.2021
Aktualizováno 26.12.2021

Nádherná sexy mašina, která mě svým vzhledem uchvátila (zatím jen foto z inzerce).

Motorka koupena od www.motorrad-mirthes.de - Pohodový cca 58-letý majitel motosalónu HONDA v malém městečku Randstadt nedaleko Frankfurtu n/M. Moto bylo ráno připravené i s doplňky (orig. sedlo, plexi, příslušenství k navigac TomTom a boční brašny BUMOT). Vyměněny provozní kapaliny a dána 12m záruka.

BMW R 1200 GS Adventure: fyzicky se mi více líbila Honda

První dojmy - Myslel jsem si, že neumím řídit cruisera, když mi chlapi v horách ujížděli na endurech. První vteřiny na motorce stačily k tomu, abych přišel na to, proč tomu tak bylo. Neskutečně snadno ovladatelný, příjemný a poslušný stroj.

Motorku bych doporučil pro - Pro chlapa, který chce cestovat nejen po silnici, chce cítit výkon, ale také mít pocit bezpečí.

Doplňky na motorce - Vyšší plexi, padáky, navigace, přídavná světla, vyhřívané hefty a boční brašny.

Na motorce jsem před tím nikdy nejel. Vybral jsem si ji díky kamarádovi, který jezdí v naší partě. V Čechách nebyla a proto jsem ji dovezl v 9/2021 z Německa v době, kdy jsem měl, díky přetrhaným vazům v kotníku, sádru. Po měsíci, co jsem ji měl doma, jsem uskutečnil 1. jízdu a byl jsem naprosto nadšen. Proti předchozímu stroji, cruiser Yamaha Dragstar XVS 1100 Classic, musím ocenit super posez a výhled/přehled na silnici, fantastické brzdy, jemné a přesné řazení a hlavně ovládání. Zatím jsem s ní

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 09.01.22 v 23:14 10b.

super

dedikzk
dedikzk napsal 07.01.22 v 14:41 10b.

Hodně krásných km

WIMPY
WIMPY napsal 26.12.21 v 20:50 10b.

Trochu odvaha, ale to se cení. Pěkná motka a hezké barvy! Ať slouží!