KTM Duke 390 (2020)

Vlastník rawson
Vloženo 1.9.2021
Aktualizováno 5.12.2021

Motorka na vyblbnutí na menší okruhy místo pitbike.

První dojmy - Na první pohled jde vidět, že KTM na zpracování malého Duke nešetřilo a vše je kvalitně zpracováno. Nejvíce mě asi zaujal display, který má kvalitnější provedení, než u motorek za dvojnásobek jeho pořizovací ceny.

Motorku bych doporučil pro - Začínajícímu jezdci a nebo nějaké slečně, která nechce jezdit moc rychle a zároveň si chce jízdu užít.

Doplňky na motorce - Austin Racing koncovka výfuku, titanový mezisvod místo katalyzátoru, Powertronic, zvýšené sání, K&N vzduchový filtr, nastavitelné přepákování, vyhřívané rukojeti, stavitelné hliníkové páčky, 12V nabíječka, padací protektory, kryt motoru, kryt chladiče, kryty na ruce, tankpad, víčko nádobky brzdové kapaliny, ochranná fólie displaye.

Motorku jsem původně kupoval pro manželku jako motorku na naučení, na což je naprosto ideální. Každopádně nakonec na ni jezdím já a beru ji na menší okruhy (Sosnová, Vysoké Mýto, SteelRing v Třinci apod.), kde ji mám místo pitbiku.

Motorka je na svou třídu docela stabilní a mrštná (do nějakých 120km/h - pak už se trápí) a lze z ní vytáhnout přes 170km/h. Z výroby bych ji osadil určitě kvalitnějšími pneumatikami a lepší koncovkou (aby to mělo aspoň nějaký zvuk) a taky bych ocenil širší řídítka.

JACOBO25
JACOBO25 napsal 05.04.23 v 22:40 10b.

Paulano
Paulano napsal 08.09.21 v 14:15 10b.

Bezva oranžáda!

Matess727x
Matess727x napsal 02.09.21 v 22:34 10b.

Ti dám, prej,... "začínajícímu jezdci a nebo nějaké slečně". Já si malýho Duka pořídil v padesáti,...jen tak, prostě hračku na vyblbnutí odpoledne kolem komína. A v podstatě už žádnou jinou motorku nepotřebuju. Za prvý je to lehoučký, za druhý se na to nemusím strojit jak na nějakýho litra. Za třetí už ve svých letech nechci hazardovat se svým životem a (za čtvrtý s řidičákem). A za pátý se chci bavit v legálních rychlostech. A k tomu je tahle Kačenka ideální. Navíc,...do toho kilča to jede jak z praku,...to zatopíš i daleko silnějším a větším motorkám.