X-motos XB 39 (2021)

Vlastník Slashh
Vloženo 31.8.2021
Aktualizováno 5.9.2021

Je to čína, ale pro mě úplně dostačující, pro někoho možná překvapením že se mi na ní i dobře jede :D jezdím lehčí enduro žádné brutusy

První dojmy - jsem mile překvapen, možná proto protože je to teprve moje druhá cross/enduro motorka? :D

Motorku bych doporučil pro - myslím si že pro někoho jako já který zatím nejezdí nějaké extrémy, a nebo pro někoho kdo sedá na takovou motorku poprvé

Toten stroj jsem si vybral protože jsem měl určitou částku kterou sem nechtěl překročit. Jsem hobby jezdec, žádný závodník, někdy to taky potřebuju jako přibližovadlo z bodu A do bodu B, pracuju totiž v lese. Dříve jsem jezdil na stařence HQ CR 125, ale jelikož to byl 30 let starý stroj tak potřeboval hodně péče a upřímně neměl jsem na tu motorku spoleh. Tuto motorku jsem si koupil taky proto, protože jsem si chtěl vyzkoušet 4t, jízdní vlastnosti a hlavně údržbu kterou si chci dělat sám, na 2t jsem to zvládl ale přece jen 4t je něco jiného a pro mě v praxi nepoznaného. Kupoval jsem ji novou, tzn. že za ty peníze bych si koupil i nějakého pěkného japonce ale neměl bych už peníze na prvotní náklady protože už by to byla taky pěkně vyhoněná motorka :D Tady tento číňan se mi moc líbí, mám na něm uděláno zatím jen něco málo přes 20 mth a zatím jsem neměl žádný problém, samozřejmě nechybělo nějaké dotahování šroubků a dotahování špic, ty se dost povolujou. A kdybych něco na motoru fakt zmatlal, rozjebal, úplně zničil, tak si za 17 koupim nový i s karburátorem a elektrikou :D Díly jsou směšně levné a dostupné. Jelikož je nová tak jí dávám dost péče a vše si kontroluju. Je to 250 vzduchem chlazený motor, nemá bůhví jaký výkon např. hq 125 kterou jsem měl dřív i když stařenka tak byla agresivnější i papírově měla 2x víc kw jak tento číňan. Tlumiče po výměně oleje o něco lepší ale taky to není žádný zázrak. Ale mě prozatím bohatě stačí, myslím si že mít lepší motorku tak ani nevyužiju její potenciál. Ale baví mě moc, takže je velice pravděpodobné že u 4t zůstanu a někdy si nějakou ověřenou červenou, modrou a nebo oranžovou motorku pořídím :)

findejs1310
findejs1310 napsal 01.09.21 v 19:27 10b.

Vypadá dobře a když bude šlapak tak dobrá volba
Na bouchani po lese super