Jawa Nezařazené (2018)

Vlastník hepejs
Vloženo 24.8.2021
Aktualizováno 24.8.2021

Ďábelský stroj pro vodu, vzduch a hlubokou orbu

Motorka koupena od FIRMA:Motoscoot a.s. (Opava-Město)

První dojmy - Za tyhle peníze OK

Motorku bych doporučil pro - Pro rybáře a hajné. Pro ty, co se jim nechce pěšky do sámošky.

Doplňky na motorce - 12V zásuvka na dobíjení.

Je to pekelná čína, což vyvažuje poměrně zdařilá kopie motůrku Honda Monkey. Moped je papírově 50ccm, zašpuntovaná na sání, aby splnila AM. Téměř všechny se ale prodávají rovnou jako překitované na 80ccm a bez redukce sání. V téhle konfiguraci to jede tak asi jako Simson. Manuální 4 kvalt. Přestože jsem na radu různých fór po převzetí dotáhl všechny šrouby, občas z toho něco upadne, občas něco drnčí Ale za cenu 27 tis to beru tak, že jsem si koupil motůrek s převodovkou a ostatní je bonus. Za to není ani elektrokolo. Spotřeba téměř nula, když dojde benzín, vymačkáte zippáka a jedete dál Ideální na ryby a do lesa, nemusíte se bát s tím praštit do malin. Slouží překvapivě dobře a ochotně. Musel jsem předělat páku zadní brzdy. Nevím jestli na všech verzích to je stejné, ale u mojí byla debilně vytlemená nahoru a do strany, takže nešla dát noha volně na stupačku a v každém větším náklonu drhla. Zkušenost s náhradními díly zatím dobrá. Už se mi podařilo ulomit zrcátko a páčku spojky (spadla z packy, která nemá aretaci) a díly byly dostupné.

kain80
kain80 napsal 24.08.21 v 18:02 10b.