Suzuki Boulevard M95 (2010)

Vlastník Boris.
Vloženo 23.8.2021
Aktualizováno 23.8.2021

Suzuki Boulevard M1500 moje další Suzuki

Motorka koupena od od soukromníka

První dojmy - Na pohled se mě moc líbila,po prvním svezení jsem od ní utekl,ale po několika dnech jsem se vrátil a koupil.Je prostě jiná,než moje předcházející a musel jse si na ní zvyknout.

Šest let jsem jezdil Suzuki Marauder 1600 v naprosté spokojenosti,upravil jsem si ji k obrazu svému i moji drahé polovičky a potom ve mě něco ruplo a musel jsem si prostě koupit něco jiného.No,jiného,v podstatě jsem koupil to samé,jen trochu novější.Ale v jízdních vlastnostech rozdíl byl.Marauder byl takový kliďas,na pětku jestli pojedeš 50 nebo 150 mu bylo fuk a právě přechod na novou mě dal trochu zabrat.Chceš jet 50,dej tam trojku,nebo raději dvojku a řadit a řadit.I přes o trochu menší obsah,výkon šel nahoru,to teda jo.Těžký jsou obě asi tak stejně,manipulace na místě dá zabrat,ale jak se rozjede,vodí se nádherně.Svádí k rychlejší jízdě.Vím, že tomu nebudou někteří věřit,ale tohle je cruiser,který jede,brzdí a zatáčí.Máme už pár tisíc spolu najeto,zatím velká spokojenost
Když jsem ji kupoval,byla v podstatě bez doplňků,jen opěrka.Dokoupil jsem brašny,válec,jiný řidítka,abych se nemusel tak natahovat dopředu,pro ženu předělal místo stupaček plotny a trochu je snížil a ještě takové malé plexi,aby mě to neutrhlo od řidítek.
Doposud jsme žádnou delší štreku neabsolvovali,max. tak do 300km,ale myslím,že by to nebyl problém.

DeaDDream
DeaDDream napsal 23.08.22 v 22:25 10b.

krasny stroj

dzej.pi
dzej.pi napsal 27.08.21 v 06:19 10b.

Ať slouží a dělá jen radost.