Yamaha FZ1 Fazer (2007)

Vlastník key
Vloženo 23.8.2021
Aktualizováno 29.5.2022

Vloženo: 24.08.2021, Uskutečněno: 24.08.2021, Stav tachometru: 50673 km, Zhlédnuto: 12x

intro: Stromku můj starý, snad děláš novému majiteli radost. Ale chápeš, že když už nejezdíme štreky, ale jen pocuky po okolí, tak tě prostě nemůžu hnát jak nadmutou kozu. Terén neplánujem, takže je lepší, když budeš s někým, kdo tvoji univerzálnost využije. Co takhle pořídít něco, co fest letí, na silnici drží jak přilepený a pořád drží krásnou symetrii a ladnost, i když už je to starší kus?
Po FZ1 jsem se už díval nějaký ten pátek. Běžných 110 kw znělo suprově a design mi taky sedí, takže jsem jen v posledních týdnech řešil, jestli verzi gt, nebo fzs. Nakonec kvůli zahřívání plodícího nástroje (recenze docela častá) jsem se rozhodl pro fzs. Úplnou náhodou jsem narazil na tuhle moto na fb ve skupině, a protože to nebylo na prohlídku nikterak daleko... Podvozek je super, tlumič z r1 dělá svoje a celé je to takové naladěné do tuha, ale přitom to spolyká v nerovnostech víc, jak strom. S Pirellkama to lepí jak blázen a s tlumičem řízení je to super svezení.

• Výměna oleje

Tak a je tu zase výměna, kterou jsem si sliboval jen po pár stovkách km, kvůli proplachu motoru. Žádný problém nikde, jen jsem prostě chtěl. :) Jo a na olejový filtr jsem dal silný neodymový magnet. Nevim, jestli něco zm

Vloženo: 27.03.2024
    Uskutečněno: 27.03.2024
  • Výměna oleje a oprava zadního nosiče

Todo upravit najeté km. Tak se zase našel čas na údržbu. Baterka ven a nabít, výměna oleje za zbytek 5100 od Motulu, který tam bude na pár stovek km a bude sloužit na výplach, protže zřejmě 300v dost rozpouští usazeniny

Vloženo: 08.01.2024
    Uskutečněno: 05.01.2024
  • Svíčky a servis brzd

Nic tomu nebylo, ale nevěděl jsem, jak dlouho tam ty svíce byly, tak radši vyměnit a taky vyčistit brzdy a vyměnit brzdovku. A jedeme dál.

Vloženo: 26.10.2022
    Uskutečněno: 26.10.2022