Yamaha XT 660 Z Tenere (2014)

Vlastník Hadak_Tenere
Vloženo 2.6.2021
Aktualizováno 2.6.2021

Cestovní enduro pohodlné na delší výlety. Postupně vybavované dalším příslušenstvím.

První dojmy - Při nákupu byla motorka zánovní, vše fungovalo v pořádku. Nejsem moc vysoký, takže nedosáhnu oběma chodidly pohodlně na zem. Pohodlné sedlo, které neunaví ani při delší cestě.

Motorku bych doporučil pro - Pro cestovatele

Doplňky na motorce - Padací rám, kufr, boční kufry (vše hliníkové), centrální stojan, hliníkový spodní kryt motoru, navigace, zásuvky 12V 2 x 5 V USB, kryty páček.

Předtím jsem jezdil na starém enduru. Tento typ motorky mě pasuje, takže jsem chtěl jako další motorku určitě enduro. Nyní ale novější a výkonnější. Na Tenerce se mi líbí i její vzhled.
Jízda na motorce je pohodlná i na delší vzdálenosti. Ve srovnání se starým endurem, na trém jsem doposud jezdil je nastavení podvozku, výkon motoru a ovladatelnost vynikající. Úložný prostor se nachází jen pod sedlem, kam se vejde jen pár věcí. Dokoupil jsem tři hliníkové kufry, takže nyní je úložného prostoru o poznání více. Motorka byla předchozími majiteli servisována v autorizovaných servisech. V provozu jsem ji měl zatím jednu sezónu, poruchu jsem nezaznamenal.
Při vhodném obutí pro ni není terén překážkou. Na silnicích je dobře ovladatelná.

Simier
Simier napsal 02.06.21 v 16:04 10b.

Parádní opravdové cestovní enduro! Taky se mi líbí. Mám jen o 2 cm víc než ty a krátké nohy, tak bych si na ní asi netroufl, takže máš můj respekt Ale fakt je nádherná, jednoduchá a spolehlivá

dragsterrr
dragsterrr napsal 02.06.21 v 13:13 10b.

dobra volba spolahliveho stroja