Yamaha MT-125 (2015)

Vlastník Paulaa
Vloženo 10.5.2021
Aktualizováno 10.5.2021

125 co vypadá jako velká motorka.

První dojmy - Na první pohled každého zaujme svým vzhledem, ze kterého jde znát DNA řady MT. Krásně lehká, obratná a i pohodlná ( 300km na jeden zátah bez problémů ).

Motorku jsem kupoval rok starou s najetýma 3 000 km, za dobrou cenu. Za ty necelý rok a půl co jsem jí měl jsem najezdil cca 13 000 km. Každý kilometr byl doprovázen velkým úsměvem v helmě. Lehká, hravá krásně držela stopu. Předjíždění byl trochu problém, ale to je problém každé 125, pokud to není otevřený 2T, a člověk si to musel dobře naplánovat, kde a kdy předjíždět. Dlouhé výlety po republice nebyly problém, širší sedlo společně s jízdní pozicí dodávali patřičný komfort. Celá motorka začala ožívat nad 7-8 tisíci otáček. Pozitivní je spotřeba, ze začátku jsem jezdil, a to nikdo nechápe za 1,2l/100km, postupem času jsem se dostal na 1,6l/100km, možná víc (už je to nějaká doba), takže 500 km na nádrž nebyl problém. Co mě překvapilo byly celkem krátké servisní intervaly po 6 000 km. Po necelém roce a půl (červen 2016 koupě, říjen 2017 prodej) , jsem ji dobře prodal a přesedlal na uzavřenou MT-07.

Ghost2000
Ghost2000 napsal 10.05.21 v 12:27 10b.

Malá raketa