BMW R 1250 GS (2021)

Vlastník DejvGSR
Vloženo 21.4.2021
Aktualizováno 6.8.2021

Vloženo: 27.09.2021, Uskutečněno: 14.09.2021, Stav tachometru: 5534 km, Zhlédnuto: 15x

No nedalo mi to a ke kufrům jsem nakonec pořídil ještě Top case Touratech Zega EVO 25 litrů. Motocykl byl od výrobce osazen nerezovým nosičem. Tento nosič ale není kompatibilní s žádným kufrovým systémem od BMW a ani jiného výrobce.

Při garanční prohlídce jsem si nechal osadit černý nosič, který je kompatibilní s Top Casem BMW Vario.

Mám již boční kufry od Touratechu. Proto jsem řešil nákup jejich Top Case systému Zega Evo 25 litrů. Byla možnost dokoupit nosič montovaný na původní nosič BMW, nebo zcela nový nosič. Rozhodl jsem se pro zcela nový nerezový nosič, určitě lepší, jak dva nosiče na sobě a pak vlastní kufr. Navíc jak padáky, tak i lešení kufrů je z nerezu, takže jsem pouze sjednotil vzhled a provedení.

nuna (0) napsal 29.09.2021 v 10:38

• Šperky

Udělal jsem Géesu trochu radost a koupil jsem mu nějaký šperk řady options 719 - krásné frézované díly. Stupačky, řadičku a brzdovou páku. Nádhera. Ještě pak kryty chladičů. :-DD

Vloženo: 29.04.2024
    Uskutečněno: 27.04.2024
  • Příprava na sezonu

Konečně palec dovolil již pracovat. Po servisu v BMW motorka odstrojena, umyta a začalo se leštit. Udělal jsem brzdy, všechny plasty, kovy a lak. Nakonec znovu výměna oleje v zadním převodu. :-DD :-P

Typ: Údržba
    Vloženo: 29.04.2024
    Uskutečněno: 01.04.2024
  • Kovářova kobyla

Neděle, krásně teplo, ale díky tomu saharskému písku špatná viditelnost. Přesto po páté hodině hlodá červík - běž se projet. Tak jdu pro svoje GS, ještě montuju značku a motorku letos poprvé vyvážím na denní světlo. Star

Vloženo: 01.04.2024
    Uskutečněno: 31.03.2024