Kawasaki ZX-6R Ninja (2004)

Vlastník AlexCoburn
Vloženo 6.4.2021
Aktualizováno 27.4.2021

První dojmy - Po Ninje 250 jsem chtěl změnu, a tak 636 byla jasná volba. Výkonem úplně někde jinde, ale to je samozřejmost :D. Svezení jako z praku :D Letí to jak blázen a to točím třeba jen na polovinu otáček. Těžší stroj na manipulaci na místě, vyšší posed než na 250r

Motorku bych doporučil pro - Pro pokročilejší ...moc začátečníkům nedoporučuji (ale najdou se i tací, kteří jsou mistři světa a 250 je prostě pro ně minibike), tak jdou rovnou na sto koňovou motorku

Doplňky na motorce - Laďák musí být :)

Při koupi jsem se rozmýšlel i nad ročníkem motorky. Původně jsem chtěl a měl vyhlídnutou z roku 05, ale pak z toho z různých důvodů sešlo. A když tak zpětně přemýšlím, tak jsem asi rád že jsem šel do 04 :) Páč 05 mají výfuk pod sedlem a pěkně to dokáže topit do prdele spolujezdce (říkali kamarádi) :D tak i z toho důvodu jsem váhal :D jen škoda že žádného spolujezdce nemám :( :D.

Je to už starší stroj, tak na ní byla práce jak na kostele a ještě bude...
Je to v vetší a těžší stroj než 250r a manipulace s ní na místě může být pro někoho menšího trochu oříšek. Ale jakmile se dá do pohyby, tak rázem se z ni stane dobře ovladatelná mrcha, která dokáže i poslouchat :D

Jsem zvědav jak moc z té jízdy budu rozlámanej, když pojedu delší trip :D Páč jsem se trochu teď na začátku sezony projel a celkem kaput než si zase zvyknu :D

AlexCoburn
AlexCoburn napsal 06.04.21 v 21:22

NiLu Děkuji, tobě také šťastné km

NiLu
NiLu napsal 06.04.21 v 21:17 10b.

Moc pěkná 636ka, ten přechod z 250ky je extrémní. Přeji jen samé šťastné km v sedle a hlavně kolama dolů!