Moto Guzzi V85 TT (2021)

Vlastník vitik
Vloženo 2.4.2021
Aktualizováno 16.8.2021

Vloženo: 21.04.2021, Uskutečněno: 21.04.2021, Stav tachometru: 77 km, Zhlédnuto: 13x

Když už si člověk jednou, dvakrát za život koupí novou motorku, je potřeba si volbu pochválit a tak obhájit vydání rance peněz za nesmysl. Tak se pochválím, jak jsem dobře koupil, protože kdo by se chlubil, že koupil blbě a teď už budu kritizovat.
Pustil jsem se totiž do průzkumu palubního menu a to jsem neměl dělat. Teda přepnout spotřebu z km/l na l/100km se zadařilo, ne že ne. Průser nastal při pokusu o spárování telefonu s nainstalovanou apkou Moto guzzi a motorky s příplatkovou krabičkou MIA, v příslušenství 607100M. Prostě to kurva nešlo a nešlo. Dokonce když vše ostatní selhalo, použil jsem návod. A nic. Tedy po hodině tydlyfonování s prodejnou je výsledek následující: Jednotku MIA evidentně navrhoval nějakej pohrobek Togliatiho nebo jinej zasranej komunista, kterej čtyři dny v týdnu stávkuje a v pátek jde má fotbal. Detailněji : jednotka MIA jako příslušenství funguje pouze s MY2020 a starší. MY2021 je nějakej jinej /dost jinej, když se člověk koukne po sedlo, tak taa elektrika je tam úplně jinak/ a v Travelu je sice vestavěná MIA a ta je jiná než ta příplatková, co funguje v těch starejch kozách. Prostě MY2021 potřebuje jinou MIA. Ale ta se jako díl neprodává, ani není jasné, jaké číslo dílu to vlastně má. Takže mám v motorce 2021 Bluetooth modul dobrej akorát na hození po psovi. Talošům nasrat do ruk a nepustit k vodě za toto...
Edit 26-4-2021 Měl jsem zavolat co nového a výsledkem je, že mám zase za pár dní zavolat, co je nového. Ale něco jsem se přece jen dozvěděl. Prý by mohla pomoci instalace nové verze softwaru do krabičky. Prý ve čtvrtek přijede stejně postižený chudák, kterému tu reinstalaci provedou . A když se povede, tak to stejně vyřeší i u mě. To be continued.
Edit 3-5-2021 Ani na jiném Centenariu se ta stará kur...totiž blůtůt krabička nepodařilo ani s poslední verzí softwaru rozchodit. Podle Jirky, totiž mechanika ze Sušice, jsou na té nové krabičce i jiné nápisy a čárové kódy a v Centenariu po přepojení fungovala hned. Asi je i jiný HW... No takže ta stará je mi ku hovnu , ale naštěstí se jí jeden Vlastik ročníku 2019 ujal a tam funguje . Já si , až bude dostupná budu muset koupit krabičku vhodnou pro MY 2021 , snad se do garančky podaří vyjasnit jaké objednací číslo to má mít . Holly shit, no mohl jsem čekat, že s elektronikou budou problémy už dávno, kdy jsem si přečet test Alfy Romeo, že ...

Hellrider (4) napsal 22.04.2021 v 12:08

To mi připomíná, když jsem chtěl do V7 imobilizér. V Sušici mi k tomu řekli jen to, že mi to za příplatek velmi rádi rozmluvěj a budu za to rád, když to tam nebude. Řekl jsem si, že bude lepší pojištění než imobilizér, kterej mě někde může nechat. Italský inženýrství je úžasná věc dokud jde o strojařinu. U tý elektroniky se trápěj i Němcí a Japoncí, ale řekněmě, že nejsou zvyklí rozhazovat porcelán po garáži tak, jako Italky. Tak snad se problém podaří vyřešit.

• Zima zima zima

Končí teplé počasí a nachází dvě roční období, které se musí přežít než motorky. Zima a zkurvená zima. Takže myčka, natankovat 100 benzín a pod plachtu. :-(

Typ: Údržba
    Vloženo: 15.10.2023
    Uskutečněno: 15.10.2023
  • Jak jsem se nestačil divit

Dneska výlet do Slavonic, paráda. Pole voní, lesy voní a telefon zvoní. Zrovna zastávka v místě, kam mě zavedla objížďka Hrotovic. Volal mi týpek z Motokotoučů. Alternativa k zamítnutí reklamace. Přesně popsal jak jasnov

Vloženo: 25.07.2023
    Uskutečněno: 25.07.2023
    Tachometr: 20960km
  • Servizio di garanzia e reclami

Trvalo to déle než obvykle a po roce a čtvrt jsem se dostavil k servisu do Sušice. Předmětem činnosti byl servis ve 20000km jakož i reklamace předních kotoučů. Z bydliště jsem vyjel v úterý po práci s tím, že přespím u

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 17.07.2023