Moto Guzzi V85 TT (2021)

Vlastník vitik
Vloženo 2.4.2021
Aktualizováno 16.8.2021

Vloženo: 29.04.2021, Uskutečněno: 28.04.2021, Stav tachometru: 316 km, Zhlédnuto: 12x

Konečně se udělalo hezké počasí Pln nadšení běžím do garáže a nasazuji čemodány na motorku. Taky držák na mobil, když ta zasraná zMIA nefunguje. Při záběhu nutno nepřekročit otáčky 5200 , což mě vyřazuje z nějakýho divočení po dálnici. Najeto asi 190 km. Důležité postřehy z jízdy:
V helmě to docela hučí, ať tam plexi je v jakékoliv poloze. No to jsem čekal lepší.
Šestka tam jde zařadit jen s větším šťouchnutím, neutrál se dá jen zz dvojky a vůbec se mu moc nechce.
Tempomat je boží záležitost. Jednoduché a prosté ovládání.
Brzdy brzdí a gumy drží přiměřeně .
Do toho pravého čemodánu se vejde asi tak půl světa, ale hlavně helma. Do levého, který má být o asi čtvrtinu menší se nevejde o hodně míň. Řekl bych tak o polovinu.
Průměrná spotřeba klesla z 4.9 na 4.4 l/100km. Olej tam na konci taky nějaký byl, takže dobrý.
That s all folks.

Milan1963 (271) napsal 29.04.2021 v 14:55

VK_CZ (2) napsal 29.04.2021 v 14:39

To řazení si myslím sedne. Taky mi to při záběhu u mojí V7 občas haprovalo. Po prvním servisu je to lepší, i když hledání neutrálu je stále hodně citovka, ať už z jedničky nebo z dvojky. Přeju hodně spokojených km.

• Zima zima zima

Končí teplé počasí a nachází dvě roční období, které se musí přežít než motorky. Zima a zkurvená zima. Takže myčka, natankovat 100 benzín a pod plachtu. :-(

Typ: Údržba
    Vloženo: 15.10.2023
    Uskutečněno: 15.10.2023
  • Jak jsem se nestačil divit

Dneska výlet do Slavonic, paráda. Pole voní, lesy voní a telefon zvoní. Zrovna zastávka v místě, kam mě zavedla objížďka Hrotovic. Volal mi týpek z Motokotoučů. Alternativa k zamítnutí reklamace. Přesně popsal jak jasnov

Vloženo: 25.07.2023
    Uskutečněno: 25.07.2023
    Tachometr: 20960km
  • Servizio di garanzia e reclami

Trvalo to déle než obvykle a po roce a čtvrt jsem se dostavil k servisu do Sušice. Předmětem činnosti byl servis ve 20000km jakož i reklamace předních kotoučů. Z bydliště jsem vyjel v úterý po práci s tím, že přespím u

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 17.07.2023